Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való gyerekek...

Milyen kutya való gyerekek mellé és házőrzőnek is?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Napi hány órát mozognál vele?

Hány óra agyi fárasztás naponra?

Kutya suli és ovi lenne?

Mennyi idősek a gyerekek?

Mekkora a kert?

2014. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2-3 óra mozgás, 1-2 óra agyi fárasztás , kutyasulit még nem tudom , a kicsi 2 éves, a nagy 8 éves, nagy a kert szabadon futkározhat.
2014. júl. 13. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:

De attól még kötelező vinni sétálni.

Ha tudsz neki meleg helyet építeni Kennelt. Gondolom kinti kutya lesz :)

Akkor nj,esetleg roti :)

2014. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekbarát kutyának nálunk a Labrador felelt meg a legjobbnak, húgom kb 4-5 éves volt, amikor hoztuk anyuval. Sose kapott meg minket, ránk se mordult, pedig egy 5 éves gyerek eléggé lefárasztotta őt is. Nem bánt embert, max halálra nyalogatja. De kerítésen kívültről félelmetesen ugatott.
2014. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Belga juhász is jó lenne.


Meg egy menhelyi keverék is jó lenne, olyan helyről, ahol a gondozók szakszerű felvilágosítást tudnak adni a jelleméről, és az megfelelő nektek.

Igazából ez lenne a legjobb.


Egyrészt ha nem törzskönyveset veszel, akkor ugyanolyan keveréknek minősül, mint bármelyik másik menhelyi.

Másrészt a fajtajelleg nem garancia, menhelyről meg el tudsz hozni egy másfél éves kutyát is, amiről már garantáltan kiderült hogy milyen a jelleme. Sőt, ezzel a kölyök kori problémákat is elkerülöd, pl agyonnyúzzák a gyerekek, stb..

Nem utolsó sorban megmentesz egy állatot.

2014. júl. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én a Berni pásztorra gondoltam
2014. júl. 14. 14:07
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és a berni pásztornak tenyésztőtől mennyi lenne az árra
2014. júl. 14. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Az is kiváló választás!

Az árát nem tudom, nézz ki egy szimpatikus kennelt, és ott érdeklődj az árról.

2014. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek a mentett kutyákban. Fajtamentőktől lehet szerezni fiatalt is. Egy pár hónapos kutyán már jobban becsülgető a vérmérséklet, mint egy kicsi kölykön.

Egyik barátomnak rengeteg komondorja van. Ha a gyerek bántja legfeljebb odébb mennek, de idegen nem tud bemenni.

A gyerek és a kutya mindenképpen felügyelettel legyen együtt, amíg a gyerek nem "kezeli profin" négylábú barátját.

A húgom Kaukázusi juhásza a lelkét kitette a gyerekért (amikor a gyerek született a kutya már felnőtt volt)

2014. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!