Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 és fél hetes kiskutyám...

7 és fél hetes kiskutyám egész éjszaka sír, és vinnyog a hálónk ajtaja előtt. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
vidd vissza az anyjához, mivel még el sem hozhattad volna!
2014. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van az 1.-nek!8 HETESEN LEHET ELHOZNI!
2014. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz 8 hetes, azon a három napon már ne múljon - tegnap hoztuk haza egyébként Csehországból ( legközelebb csak 1 hónap múlva tudtuk volna csak elhozni, mert a párom kedden elutazik, nekem meg nincs hajtásim):)
2014. júl. 13. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele..eddig nyüzsgés volt körülötte. A testvéreivel aludt, játszott. Most pedig egy idegen helyen teljesen egyedül találja magát.

Lefekvés előtt alapos fárasztás. majd a helyére teszed. Pár napig meglehet, próbál bejutni. Tűrnöd kell a sírását, majd elhagyja.

Ha viszont aludni szeretnél, jó pár hétig az ágyad mellé leteszed az ő fekhelyét és alusztok. Ha felkel, visszarakod.

2014. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én pici kutyám is sírt minden éjjel és hajnalban amikor felébredt :(

Egy hétig minden éjjel, aztán egy hétig csak akkor amikor felébredt.

Magától el fog múlni, de ha lehet amíg ennyire pici, had aludjon nálatok az ágy mellett. (A szobatisztaság tudom... de szedjétek fel egy két hétre e szőnyegeket:)

Amikor sírni kezdett lecsitteltük.

Fájdalmas időszak volt, de most legalább nagyon önálló, nem esik kétségbe ha egyedül van, most könnyebb neki.

De tényleg jobb lenne ha legalább 9 hetes koráig nem lenne egyedül a helyiségben. Képzelheted hogy félhet. Akkor is rossz lesz neki ha az ágyatok mellett van, de azért a teljes egyedüllétnél mégis jobb:(

2014. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs egyedül, ott van a másik kutyánk vele. De akkor behozzuk pár hétre :)
2014. júl. 13. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? :)
2014. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta a kicsi és milyen a nagy? a mai éjszaka hogy telt?
2014. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma éjszaka is volt nyüszi, meg vinnyogás... De felkeltem rászóltam, hogy ezt nem kellene és visszaraktam a helyére. Ezt kb. 4-5x eljátszottuk. :) De aztán reggel 5-től, 9-ig aludt :)

A fajtáját tekinte japán akita :)

2014. júl. 14. 21:52
 10/10 A kérdező kommentje:
A "nagy" egy mudi :)
2014. júl. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!