Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Konzervekből melyik márka a...

Konzervekből melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 23:22
 1/6 anonim válasza:
A kutyatapokat annyira nen ismerem inkabb a macskaket de nezd meg a hatoldalan, hogy hany szazalek hus van benne. Minnel tobb annal jobb a kaja. De ha tobb fajtat is veszel megnezheted melyiket szereti legjobban a kutyus.
2014. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Real Nature konzervek.
2014. júl. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem felejtsd el a konzerveket.

Semmire nem jók, szinte mind hulladék, a kutya nem rág, a fogai fogkövesek lesznek, büdös lesz a szája, esetleg még hasmenése is lesz tőle.

Adj neki jó minőségű tápot, vagy etesd nyersen, vagy főzz neki.

2014. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

A jó konzerv drága,mivel magas a hústartalma.. Inkább nyers etetés (BARF vagy prey)helyette-az a kutya fogait is rendben tartja.

Ha már konzerv - néha-néha belefér-,akkor: landfleisch,grau,terra canis,rinti,porta 21,granatapet,lukullus,animonda,applaws,bozita -ezeket itthon is kapni;

belcando - kiegészítésként,mert tiszta hús, adalékok nélkül.

2014. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is felejtsd el a konzerveket. A legtöbb konzerv nedvességtartalma 81% körül van ami rengeteg! Semmi tápanyag nincs benne, csak víz. A jó minőségű konzervek sem táplálnak annyira, mint egy jó minsőégű száraztáp. A kutya lehellete valóban büdös lesz, mivel fogkövesedni fog a foga rágás hiányában. Nincs ami rágásra késztetné ezért gyakrabban előfordulhat hányás, hasmenés a falás miatt és különböző gyomorpanaszok. Egy konzervet a kutya konkrétan 1-2 harapással elintéz, főleg ha nagytestű.

Száraztáppal etess, néha pedig adhatsz a kutyának rizst répával, és marhacsontot (rágcsálnivalónak).

2014. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Real Nature konzervek. :) szerintem

De én csak ünnepekkor adok nekik.

2014. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!