Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne szíves valaki linkelni...

Lenne szíves valaki linkelni olyan videót, ahol a kutya szánkázik a fenekén? Én nem találtam.

Figyelt kérdés
Egy hétig vigyázok egy külföldi barátom kutyájára. A kutya minden nap szánkázik, tudom, hogy ez bűzmirigy problémára utal, meg szeretném írni a gazdájának. Szeretnék neki küldeni egy videót, hogy lássa, miről beszélek pontosan. (Én levideózni nem tudtam a kutyust, mert mire előveszem a telefonomat és beállítom a kamerát, addigra abbahagyja. Úgy vettem észre, hogy a gazdi abszolút nem konyít a kutyákhoz, attól tartok, hogy azt fogja hinni, hogy itt szedett össze valamit a kutyája. Ezért pontosan meg szeretném neki írni, hogy mi ez és hogy állatorvoshoz kell vigye. Nekem is van kutyám, most együtt vannak ketten, de az én kutyám sem most, sem eddig nem szánkázott soha.
2014. júl. 14. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül bűzmirigy, a férgességnél is szokták csinálni
2014. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Édes Istenem, az kéne még, hogy férges legyen. Szegény kiskutya nincs nevelve. Sokszor már a sírás kerülget, mert nem túlzok, hogy reggel, mikor felkelek 5 kaki és 6 pisi van a nappaliban, a laminált padlón. Na, meg bűz. Ilyenkor szorgosan szedem a kutyapiszkot, de nem láttam benne semmi férget eddig. Ellenben érdekes, amit mondasz, ugyanis a kutya nem büdös. Ha jól tudom, a bűzmirigy problémával rendelkező kutyák szaglanak. Ez a kiskutyus nem büdi, és nem láttam semmi rendellenest a székletében, de szánkózik a fenekén. Mindenesetre a videóra szükségem van, mert bármi is van a kiskutyussal, el kell vinni orvoshoz és szeretném megmutatni a gazdájának a helyzetet. Félek, hogy hazaviszi és azt fogja gondolni, hogy itt történt vele valami.
2014. júl. 14. 09:54
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet bűzmirigy, férgesség. A székletében nem mindíg látszik h férges, de ha az, akkor a tiedet és az övét is kell féregtaleníteni, és 10 nap mulva ismételni. Mind2-t egyszerre.
2014. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leírtam a gazdájának, hogy mit csinál a kutya. Azt mondta, hogy látta ő is már a múltkor. Ha férges lenne már egy ideje, akkor ugye ennyi idő után észre venné az ember?
2014. júl. 14. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára féregtelenítve? Ha régebben mint 2-3 hónap akkor kérdezés nélkül lehet féregteleníteni...
2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

[link]


Itt egy link. megnyitni nem tudtam mert lassú a netem.

2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!