Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera kutyatápról mi a...

Josera kutyatápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
josera vagy acana a jobb minőségű? ár nem számít

2014. júl. 14. 12:55
 1/4 anonim válasza:
81%
Acana egyértelműen, több hústartalom, gyógynövények, szerintem a Brit care, illetve az orijen mellett a legjobb táp. Taste of wild is nagyon jó.
2014. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. A Josera kölyöktápja az egyik legjobb a piacon, a felnőtt tápoknál már lehet váltani "komolyabbra". Én csak a Kidsről tudok eddig nyilatkozni, mivel kölyökkutyám van, és nekünk 100%-osan bevállt. Ki kell próbálni a Te kutyádnak melyik a jobb. :) Az Acana is egy nagyon jó táp, de még van választék bőven: Happy Dog, Hill's, Eukanuba, Pro Plan, Purina Dog Chow, Orijen, Royal Canin (márkás és jó drága, de egy pár embernek bejön a többinek nem, szóval nem kifejezetten ajánlott az RC, de azért meg kell említeni), Taste of Wild stb...
2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a második írja. Ki kell próbálni, mert mindenkinek más válik be. Nekünk nagyon jó a josera. Etettünk a kids-el, ami nagyon jó volt, valóban az egyik legjobb kölyöktáp, illetve most a festivált eszi már a kutyám. Ez is nagyon jó. Szóval nekünk nagyon bevált. De a joserán belül is az emotion termékcsalád a jobb.


https://www.youtube.com/watch?v=qee311AJ3as


Az Acanáról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem, de valószínűleg nem is fogom. Számomra túl drága. Akkor már inkább hússal etetnék :)

2014. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Evesan válasza:
Nekünk a Josera nagyon nem jött be. A kutyák borzasztóan gyorsan lefogytak tőle, és a szőrük is fakó lett. Az Acana jó minőségű táp, de elég gyakran fordult elő hasmenés amíg azzal etettem. Ezt később másoktól is hallottam. Ami nagyon bevált az a Brit Care, főleg a Venision (vadhúsos) és a Lamb & Rice (bárányos). De ha ár nem számít, akkor nagyon jó még: Orijen, Earthborn Holistic, Taste of the Wild, Carni Love. A legjobbak: vadhúsos, halas, bárányos.
2014. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!