Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vizelet, mit tudok ellene...

Kan vizelet, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
A kan kutyám vizelete kiégeti a füvet... hallottam valamit, hogy belekell rakni a vizébe & akkor nem fogja... ötletek? MIT TUDOK EZ ELLEN TENNI?
2014. júl. 14. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

A szomszédunknak is ez volt a gondja, elég rondán nézett ki a kert, mire megtalálták ezt: [link]


Nekik bevált, mert azóta szép a fű :)

2014. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Kan kutya hogy pisil a fűre?? o.O A kanok általában a bokrokat szokták lepisilni, nem a füvet.
2014. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" [link] "

Jesszusom, mekkora kamu ez! :D

2014. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a linket kaptam a szomszédtól, hogy ők ezt használták. Amúgy meg akkor talán mondj jobbat, ha szted kamu.
2014. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Attól még mert nem tudok JOBBAT mondani, attól még egy totál áltudományos humbug totál áltudományos humbug marad. Nem téged akarlak vele megbántani, de akkora marhaságok vannak az általad belinkelt szövegben, hogy azon csak röhögni lehet, komolyan venni nem.
2014. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sokat tehetsz… Ez a természet. A vizeletben lévő karbamid teszi tönkre a füvet, ami egy fehérjemolekula, amit minden ragadozó állat termel. Megoldásként a kutya sétáltatását vagy a fűmagot tudom ajánlani :)
2014. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosítok: a fehérjék lebomlása során nitrogén-tartalmukból alakul ki a karbamid (urea) a májban. A karbamid a veséken keresztül a vizelettel ürül ki a szervezetből. Azt meg kötve hiszem hogy a dog rocks eltünteti a nitrogént.
2014. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás javít a helyzeten,bár azt nem tudom,miért,meg gyakran kell locsolni.Az alpha zooban lehet kapni valami cuccot,amit bele teszel a vizébe,de nagyon drága.Nálunk az ivartalanítás,gyakori séta és sok locsolás segített.
2014. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ivartalanítás szóba se jöhet, mivel többszörös győztes tenyészkan. Kipróbáljuk ezt, hátha beválik. Napi szinten vannak 2-3 órát sétáltatva, de ő a kertben szeret pisilni :)
2014. júl. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!