Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok magasztos, különleges...

Tudtok magasztos, különleges kutyaneveket? Mint pl. astor, brutus? Esetleg istenek, hősök nevei?

Figyelt kérdés
nem magyarul

2014. júl. 14. 22:46
 1/7 anonim válasza:
Caesar, nero, leonidas, hector
2014. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ALFA! <-- nekem nagyon tetszik.. az én kutyámat is így hívták. ;)
2014. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Herkules. Vagy bármilyen görög hős.
2014. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aprodite, Dionüszosz, Victoria, Geza Kiraly, Kerberosz (=az alvilag 3 fejü kutyaja), Antipathesz (=emberevö orias)

Ezek nem megszokott kutyanevek, garantaltan egyediek. :)

2014. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Caesar kutyám, akit megmérgeztek, meg volt egy Buckephalos, akit csak Bucinak hívtunk. Sajnos őt is megmérgezték :(

A mostani a Pajti névre hallgat :) meg a Macikára.


Nox, Max, Rex, Reginald, Pluto, King, Rommel, Fritz, Zeusz. Most csak ennyi jutott eszembe.

2014. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Donkey Hotey ("Donkihote"), Alibaba, Goliat, RobinHood, Janosvitez, Kaszanova, Whiskis :D, DonKarlosz

Itt is pont kreativ es különleges kutyaneveket kerdeznek nemetül, hatha ilyesmire gondolsz:

[link]

Tecumseh, Crazy Horse (Őrült Ló), Quanah Parker és Geronimo - ezek indian hösök.

[link]


4.

2014. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hamlet (ismertem egy ilyen nevű német dogot)

Rufus

Remus

2014. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!