Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem érzitek gáznak, mikor...

Ti nem érzitek gáznak, mikor valaki rászól a kutyájára, de az nem hallgat rá?

Figyelt kérdés

Beszéltem a szomszéddal, ugatotg a kutyája, 5x szólt rá, a kutya meg se hallotta a parancsot!

Majd 6.ra bement a szomszéd!



Gáznak érezném, ha szólnék a kutyámra hiába!


ti nem érzitek annak, mukor rászólnak a kutyára, de semmi hatás?



2014. júl. 15. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Először rászólok ha nem hagyja abba akkor lemegyek és jól megdorgálom, kap a köves flakonnal.
2014. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jahh, én is "gáznak" érzem amikor nem hallgat rá a kutya.

Amúgy az én kutyám nem szokott rosszat csinálni, maximum kiássa a virágokat, és ezért kap egy kisebb ütést az orrára (nem nagyot. sőt talán annyira kicsit, hogy meg sem érzi, de hatásos néha)

2014. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de magamban jót röhögök.A nagy falkavezérek.
2014. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

gáz? hm, ma reggeli sétánál ( kb 20 kutyával találkoztunk ), azt hiszem 2 fogadott szót. :)

sajnos mások ezt nem gáznak tartják, hanem szinte természetesnek, ami elég elszomorító.

2014. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gáz, persze...amíg csak ugatásról van szó, addig nincs is nagy baj...mondom ezt úgy, hogy az enyémnek is szelektív a hallása. Amikor úri kedve úgy tartja elhallgat, máskor meg mintha nem is léteznék számára. Ez vagy azért van, mert kamaszodik, vagy miattam, mert hülye vagyok hozzá. Szerintem miattam...
2014. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az a gáz, hogy minek az olyannak kutya aki nem tudja megnevelni. A kutya nem abból áll, hogy haza viszed lerakod az udvarra és néha adsz neki enni. Nevelni és foglalkozni kell egy kiskutyával ugyan úgy, mint egy kisgyerekkel. A mi kutyánk kisebb korában tövestől rágta (bizony rágat, durva volt o.o) ki anya rózsabokrait, úgyhogy anya elkezdte figyelni az ablakból és amikor nekikezdett egy újabbnak, akkor gyorsan kiment és rászólt, ráütött kicsit az orrára vagy a fenekére (nyilván nem tiszta erőből, csak figyelmeztetőleg, hogy tudja rosszat csinált), néhány eset után megtanulta, hogy ne csinálja. Az ugatással is így volt, csak az egy hosszabb folyamat, többször föl kell kelni hozzá éjszaka és rászólni, hogy nem szabad órákon át ugatni meg vonyítani. Megtanulta ezt is, szóval nem lehetetlen.

A kutya viselkedése a gazdáját minősíti.

2014. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Elég gáz, jaja...az még nagyobb gáz, hogy a kutyák legnagyobb része neveletlen
2014. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, nem vitatom az igazad, csak eszembe jutott egy kérdés: ha a kutyának tilos ugatni éjszaka, akkor hogyan jelzi, ha nem kívánt személy - tolvaj pl.- van az udvaron? Azért lássuk be, egy házőrző kutyánál elég nagy baj, ha nem jelzi a betörőt...minimum ugasson, még ha nem is meri megfogni.


Nevelni és foglalkozni kell velük, de nem mindegy hogyan. Ha hozzá nem értően, veréssel, agresszióval nevelik, akkor csak elrontják a kutyát.


Igen, gáz, de még gázabb, ha meg is harap....

2014. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!