Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás könyveket...

Milyen kutyás könyveket érdemes megvenném még?

Figyelt kérdés

A napokban megvettem a 101 kutyatrükk című könyvet. Jó könyvnek tartom, de van benne 1-2 felesleges dolog is úgy gondolom. Trükkös könyvre már nincs szükségem, mert ezen könyv alapján akár embert is faraghatok a kutyámból kb. :D

Olyan könyvet/könyveket keresek amelyek az alapvető nevelési problémákra adnak hasznos választ és minden kutyatartónak érdemes lenne elolvasnia!

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2014. júl. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megadod az emial cimed akkor már küldöm is a könyvet amit gépen tudsz elolvasni!

És amúgy mi a probléma a kutyussal?

2014. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Természetesen privátban küldd az email cimed!

2014. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Különösen nincs vele probléma nagyon jó kutya és hallgat rám :) Csak néhány tipikus kölyök dolog: rágja a pórázt, harap és ugrál (bár ezt már tudom kezelni szinte teljesen), de amitől féltem a legjobban hogy elrágja a vezetékeket és valami kárt tesz magában, ha nem vagyok ott. Egy 11 hetes kölyöktől még nyilván nem várok csodákat, csak azt szeretnem tudni hogy tanítsam a továbbiakban, hogy tökéletesen engedelmes legyen. Meg szeretnék a kutyatartásról úgy általában olvasni. Tudom hogy most van a legfogékonyabb korban, ezért folyamatosan tanítom! :) Küldöm az e-mail címem és köszönöm! ;)
2014. júl. 15. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!