Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyám születésna...

Mit vegyek a kutyám születésnapjára?

Figyelt kérdés

Augusztus 3.-án lesz a labradorom 3 éves.Eddig minden évben játékot kapott, de hát már sok van, alig van amit használ.Gondoltam, megkérem az anyukámat hogy csináljunk a kutyámnak valamiféle ételt (recept segítségével).De elgondolkodtam azon hogy ha ételt kapna akkor csak hízna, már így is van rajta 5-6 kg felesleg (ha nem több), ami sehogyan sem megy le.Vagy most legyen kivétel szülinapja alkalmából és kapjon finom ételt? Tudtok esetleg recepteket?

Ha van bármi egyéb ötletetek hogy mit lehetne adni a kutyám születésnapjára, akkor azt is szívesen meghallgatom. :)


2014. júl. 15. 15:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igen, az étel jó ötlet és szerintem ezen a napon szabad kivételt tenni.. :)
2014. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy kaja, nem feltétlenül kell hízlalónak lennie. Elég sok kutyáknak szánt receptet találsz a neten. :)
2014. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet az étel, sajnos receptet nem tudok. Biztos örülni fog neki, hiszen a Labik imádnak enni! :D

Azt a pár kg felesleget pedig csak úgy tudod róla lefaragni, hogy pontosan kiméred a tápját az adott napra, és nem adni neki egy grammal sem többet. Esetleg az ajánlott adagnál egy kicsivel kevesebbet is lehet adni amíg van rajta felesleg. Nagyon kell vigyázni az elhízással, a Labik amúgy is elég "testes" kutyák, ami persze szép, de már egy pár kg felesleg is elcsúfíthatja őket. Na meg persze rengeteg mozgás a megfelelő etetés mellett, és nagyon szép alakja lesz! :) Egy alkalom miatt nem fog tovább hízni, nyugodtan főzzetek neki valami finomat! Előre is boldog születésnapot neki! :D

2014. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Esetleg egy jó hámot, pórázt (ha még nincs) vehetsz neki. És szerintem is kivételes ez a nap szóval nyugodtan adhatsz neki :)

Itt egy recept: Kutyatorta recept:

* 3 bögre liszt

* 1 sütőpor

* 1/2 csomag vaj

* 6 tojás

* 1 / 2 bögre olaj

* 2 doboz a kedvenc kutyaeledelből, vagy 2 üveg csirkehúsos bébiétel

* 2 bögre finomra aprított sárgarépa

* pár csík ropogósra sült szalonna

* 1 doboz joghurt, vagy tejföl, amit a kedvencünk jobban szeret.



Elkészítése:


Keverjük össze a lisztet a sütőporral, majd adjuk hozzá az olajat, a tojásokat, és alaposan gyúrjuk össze.


A kutyaeledelt és az aprított sárgarépát is alaposan keverjük ki a vajjal. Öntsük a tésztát egy sütőformába, és 180 C -on süssük 50-60 percig. Ha kész, hagyjuk hűlni néhány percig, mielőtt kivennénk a sütőformából. Azután vágjuk két -, vagy három rétegre. Az első réteget kenjük meg joghurttal, majd kenjük rá a húsos tölteléket. A második réteget szintén kenjük meg joghurttal és a húsos töltelékkel. A tetejét és a tortát körben szintén fedjük be joghurttal. Szórjuk meg sült szalonna darabkákkal, vagy díszítsük füstölt szalonna csíkokkal.

Úgy fog imádni érte :)

2014. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

születésnap??? kutyának?? :D két jó nagy büdös pofon kéne édes gyermekem meg kivinni téged dolgozni 1 hetet a földre azt akkor lenne józan eszed

azt még a falusiakra mondják hogy bolondok xDD

2014. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyum szülinapra sima nyers húst kapott, de abból jó sokat. Meg egy nagy marhacsülköt, akkorát, hogy fel bírta, pedig nem kicsi, gyenge kutya.
2014. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

16 : 03!

Az utánad válaszoló vagyok!

Képzeld, attól még lehet józan esze valakinek, amiért szereti a kutyáját ennyire! De nem baj, megértelek, biztos nehéz gyerekkorod volt...


Üdv,

egy gyepes agyú, falusi.

2014. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!2-es válaszoló: Igen, én is úgy gondoltam hogy a születésnapján megérdemli a finomságokat!Mostantól elkezdem a kutyámnál a fogyókúrát. :) Köszönöm 3-as válaszoló (ha a 3-as válaszoló voltál) a receptet, még nem néztem át de mindjárt megnézem!A recepteket még nézek a neten, majd csak találok valamit.

Na, és 5-ös válaszoló.Tudod, a kutya is családtag (számomra).És általában a családtagjaimnak szoktam venni ajándékot, meg minden.Szóval, ha nem tudod elfogadni hogy valaki családtagnak, illetve annyira szereti a kutyáját hogy a születésnapját is megünnepli, akkor nem itt van a helyed.És nem tudom honnan szetted hogy a falusiak bolondok, mert szerintem nálad mindegyik normálisabb.Ja, és én inkább Neked ajánlom a két pofont!

Mindenkinek megy a zöld pacsi! (tudjátok ki a kivétel)

2014. júl. 15. 16:44
 9/11 A kérdező kommentje:
* Vagy is 3-as, és 4-es válaszoló. :)
2014. júl. 15. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok, de minek nem is tudja hogy születésnapja van
2014. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!