Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye még nem fog meghalni a...

Ugye még nem fog meghalni a kutyám? :S (11éves)?

Figyelt kérdés

11 éves máltai selyemkutya (egyébként egy vásárosnaményi kenelből vásároltuk még ha ismeri valaki)


szegénykémnek elől már kihullottak a fogai ezért sokszor kint van egy picit a nyelve :( az egyik szemfoga elveszett a másik még meg van de az orvos azt mondta még ne húzzuk ki(de már az is picit ki felé lóg mint egy agyar)

enni úgy szokott (puhább dolgokat adunk neki de néha annyira kéri a rántotthusit is hogy na muszáj:D) fél oldalt rágja meg az ennivalóját ezért sokszor szét is húzgálja sajnos

de ettől eltekintve picit reumás a hátsó lába néha húzza nagy ritkán meg felvonyít senki nem csinál vele semmit csak vonyít egyet magától gondolom ez ettől van

Amúgy tök fiatalosan néz ki meg minden :)

ugye nem fog még minket itt hagyni? :( nagyon vidám ugrál szaladfál izgatott nem mindig ugrik fel magától az ágyra (gondolom a lába miatt) néha morog meg ugat hogy tegyük fel mert ott a helye :)



2014. júl. 15. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amíg jó a kedve,szaladgál és van étvágya addig nincsen gond :) Nyilván vannak fájdalmai ha reumás.De gondolom kap rá gyógyszert vagy vmit adtok neki nem?
2014. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A reumába nem fog belehalni, ha nincs nagyobb baja, akkor elélhet még vígan jó pár évig.
2014. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igen szokott rá kapni

csak annyira félek hogy meg fog halni :S 12 évesen kaptam(de családi kutya lett :)) és most 23 évesen belegondolva szinte gyerekkorom óta velünk volt :S és néha amikor ránézek rám jön a sírás de akkor még bizti messze van :))

2014. júl. 15. 20:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért azt nem árt tisztázni, hogy nem fog örökké élni az eb. Szomorú dolog, amikor elvesztünk egy kvázi-családtagot, de előre ennyire kétségbeesni rajta kicsit túlzásnak tűnik. Ahogy nézem, a lelki egyensúlyodat kéne megtalálnod, mert mintha a kérdés nem kizárólag a kutyáról szólna...ugye? :)
2014. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát nem egészen :) jól beletaláltál :D csak őt az én kis mindenem most és őt sem szeretném elveszteni :)
2014. júl. 15. 20:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezt megértem, de fontos, hogy találj nélküle is biztos talajt, mert egyszer eljön az a pillanat, hogy neki már nincs tovább sajnos, és nem lenne jó, ha miatta teljesen bedepiznél majd. :)
2014. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát rendben csak már úgy megszoktak hogy velünk van a kis koszos :D (fehérszőrű és gyakran összekoszolja magát kint :) )
2014. júl. 15. 21:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, nálunk is van kutya itthon. :)
2014. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Megtudlak érteni.

Én 22 éves vagyok a kutyám meg 12 éves (11 éve van velem,mert 1-1,5 éves volt amikor hozzám került)

Én is sokszor gondolkozok mi lesz ha nem lesz :( sírás kerülget időnként,de próbálom el hessegetni az ilyen gondolatokat,mert azt kell kihasználni míg velem van,élvezni minden percet.Nem pedig előre gondolkodni és sírni.Ha eljön az idő fogok sírni eleget.Hála a jó égnek, egészséges (lekopogom). Vidám,pörgős kis kutya :) Bichon Frise amúgy.


Szóval ne szomorkodj :) amíg a kutyáknak jó a kedve,eszik és járkál szaladgál addig nincs mitől tartani igazából.

2014. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akkor majdnem hasonlók :)) (legalábbis külsőre :D) az enyémet mindig bischonak vagy westinek nézik :D (mert mindig rövidre vágatjuk a szőrét)
2014. júl. 15. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!