Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak azok nevezhetnek...

Miért csak azok nevezhetnek az év spánieljei címért, akik igazoltan a spániel klub tagjai voltak 2009-ben?

Figyelt kérdés

"A pontversenybe csak azok nevezhetnek,

akik 2009-ben igazoltan a Spániel Szövetség tagjai voltak!"

Ezt találtam a klub honlapján, és kíváncsi lennék, hogy miért csak a klubtagok spánieljei lehetnek elbírálva az év spánieljei címekért, meg az év tenyészete címért, amikor annyi más kutya van, aki sokkalta sikeresebb, és nem spániel klubtag a gazdája?

Ezt nem úgy kellene elrendezni, hogy valóban a legsikeresebbek kapják ezeket a címeket? Annyira igazságtalannak tartom ezt a dolgot. Jó, nem vagyok nagy kutyás, csak egy hobbi spánielem van, de sok kiállításra elmegyek, és múlt évben is ezt láttam!


2010. jan. 8. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben, akik kiállításokon szerepeltetik a kutyájukat, klubtagok, mert nekik fél áron van a nevezési díj és ez ennyi kiállításnál nem kis összeg. Szerintem nem igaz az, hogy "annyi más kutya van, aki sokkalta sikeresebb, és nem spániel klubtag a gazdája", sőt, talán nincs is ilyen. Vagy te ismersz ilyet?
2010. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mivel az ilyen címeket a klub irja ki - adja, nem fogja odaadni olyan valakinek aki nem klubtag, aki nem segit a klub életében, a tagsági dijjal nem az adott klubot támogatja
2010. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Egy sima MEOE tagnak is minden fél áron van, nem kell ahhoz belépni a klubba külön, hogy ez megtörténjen.

Igazából, ahogy 2 éve figyelem az eseményeket spániel fronton (most készülök egy komolyabb kutyust venni külföldről), tényleg vannak ilyenek.

Főként a legsikeresebb kennel témakörben értem. Itt van például a Black Mirage és a Fűzberki kennel, amelyek sokkal sikeresebbek voltak múlt év előtt is, és 2008 legjobb kennelje még is másik lett, mert az egyik kennel tudtommal nem klubtag, csak sima MEOE tag, a másik pedig nem jelentkezett a versenybe.

De nem úgy lenne az igazi, hogy annak adják ezeket a díjakat, akik valóban megérdemlik?

2010. jan. 8. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a szépségverseny. Lehet, hogy a világ leggyönyörűbb nője valahol eldugva él egy farmon, és tehenet ganajozik. Aki meg jelentkezik, feltűnősködik, kiválasztják, de sosem szép igazán...
2010. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!