Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Bernáthegyi kutyus menyibe...

Egy Bernáthegyi kutyus menyibe kerül? És Nagyából mire számítsak ha akarok egyet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
250 ezer körül.
2014. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a fajta árait, de nyilván 100-150 ezertől felfelé kell számolnod. És hogy mire számíts? :D Hát mindig legyen nálad zsepi! :)
2014. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
21%

Épp tegnap halt meg a 9 éves bernáthegyink. :(

6 évesen annyira szerelmes lettem ebbe a fajtába, hogy végül anyuék vettek egyet. Akkor 50 ezer volt oltásokkal, törzskönyv nélkül. Arra készülj fel, hogy hatalmas szeretetet fogsz kapni tõle. Nem egy sportos kutya szerintem, de az enyém eljárt velem futni néhanapján. Mondjàk, hogy nagyon okos, könnyû tanítani, de ez Pandára egyáltalán nem volt igaz. Olyan butuska volt, hogy csak a pórázon sétálást tanulta meg, le tudtuk ültetni, és pacsit tudott adni, de azt is csak úgy, mintha egy gombot nyomna meg, hogy simogassuk, addig el nem vette a kezembõl a mancsát, amíg nem volt neki elèg a simogatásból.

Nagyom nyugodt és türelmes, semmi pénzért nem bántott volna minket, mondjuk lehet, hogy azért,mert 4 kisgyerek mellett nõtt fel. Volt olyan, hogy kivitt minket az udvarra, hogy játszunk Pandával, amíg õ átszalad a boltba tejért. Ilyenkor Panda megkomolyodott, és vigyázott ránk.

Elõször nem értettem azt a zsepis kommentet, aztàn rájöttem, hogy arra gondol, hogy nyáladzik. Hát egyáltalán nem, max nyáron egy kicsit.

Mi imádtuk, most az egész család gyászol, rettentõen fáj. De hidd el, el a fájdalom megéri mindazt, amit 9 év alatt kaptunk tõle. <3

2014. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Törzskönyv nélküli kiskutyát már 50 ezer Ft alatt is kaphatsz.
2014. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kedves előző törzskönyv nélküli kutyát nem VESZÜNK. :) Maximum mentünk egyet a fajtamentésből, vagy menhelyről.
2014. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még arra számíts, hogy nagyon sokba kerül az etetése és valóban nyáladzik! A fentebbi válaszolónak mázlija volt, nem az a jellemző!
2014. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!