Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7hetes boxer labrador keverék...

7hetes boxer labrador keverék kiskutyus a teraszra kakil hogyan tudok leszoktatni róla?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal, 2 óránként leviszed sétáltatni ahol megszokja, hogy kint a fűben kell végeznie a dolgát.
2014. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kettesházba lakunk itt a gond !
2014. júl. 16. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:

"kettesházban" tartott kutyát is el kell vinni sétálni...

Amíg nincsenek meg az oltásai, ugyanúgy pórázon elvezeted a kert azon részére ahova szeretnéd, hogy végezze a dolgát, ha sikerül nagy dicséret.

2014. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolod,hogy a kertes házban élő kutyát nem kell sétáltatni?Ugyanúgy kell,legalább napjában egyszer.Amúgy miért van nálad hét hetesen?
2014. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg a teraszra pisil , mert már nagyobb volt a testvéreihez képest. A kis kutyát is ugyan ugy nyugodtan vihetem sétálni ?
2014. júl. 16. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
hülyeség hogy minden sétáltatni kell a kutyát, főleg ilyen korban. Majd ha megkapott minden oltást. Egyébként majd magától egyre messzebre fog menni a kertben míg meglessz a helye, ez kb. 1-2 hónap és akkor csak egy helyről kell szedned a szart.
2014. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miután megvan minden kötelező oltása, de meg kell kérdezni a dokit, hogy van-e felétek parvo vírus. Én 3 oltással már vittem is a kutyát, ugyan nem órákra, de egy kört azért mentünk a háztömb körül. Nem lett semmi baja.
2014. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!