Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szeretnek fix helyen...

A kutyák szeretnek fix helyen aludni, vagy bárhol szívesen alszanak?

Figyelt kérdés
van egy 3 hónapos kutyánk, vettünk neki ilyen "kutyapléd" félét, néha azon alszik, szóval nem arról van szó hogy nem szereti, de sokszor az étkezőnél a székek lábánál, vagy a fürdőben szokott aludni, de ez kb. 2 napja kezdődött, eddig mindig a közelemben, vagy a helyen aludt... Ez normális?

2014. júl. 16. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

persze normális.

a kutyák általában a "pozitív" helyeket szeretik. és ösztönösen mennek azokra a helyekre. ha melege van, akkor nyilván hűs helyet fog keresni. az én kutyám este ha aludni akar ( főleg a melegben ) elvándorol kőre-linoleumra, majd mikor lehűlt, bejön és az ágy mellé fekszik.

2014. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen normális, ilyenkor az én kutyám is inkább a hüvősebb folyóson alszik mint mellettem :D (de télen pl még a takaró alá is bebújik mert fázik a segge)
2014. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is van egy pihe-puha plédje..Néha azon alszik, de legtöbbszőr a lábtörlő (nagy) szőnyegen..ezt szereti, de van amikor a hálószoba ajtóban alszik...emberek közelségében (mert a plédje a nappaliban van (lent)
2014. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!