Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás? Ami működik?

Megoldás? Ami működik?

Figyelt kérdés
Évek óta nem alszom egy kutya ugatása miatt.Naponta feléredek többször,mivel minden éjjelt átugat.Már beszéltem a gazdával,eredménytelenül.Olyan írjon,aki sikeresen oldott meg már ilyen helyzetet,azaz gyakorlati tapasztalata van.Aki kiválóan alszik és még nem élte át,milyen élet az,amikor folyton felébresztenek,ne fárasszon.
2014. júl. 16. 23:58
 1/6 anonim válasza:
Szerencsére nem volt még ilyenem, de első sorban a füldugót próbálnám meg ez a leghumánusabb, innentől csak rosszabbat tudok. Valahogy befogni a kutyát és 50 km-rel arrébb adoptálni valami másik szerető gazdinak. Amit nem ajánlok az az, hogy bántsd a kutyát.
2014. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a te kutyád, nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Ha a csendháborítás fogalmát kimeríti, talán akkor.


Én is egy profi füldugót ajánlanék. Sokat aludtam füldugóval, abszolút semmit nem hallottam abból sem, ha pl. mellettem beszélgettek.

2014. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sippara ***** válasza:
47%
Évek alatt egyszer sem ötlött fel benned a füldugó használata? Asszem ezt hívják természetes kiválasztódásnak.
2014. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A füldugót tudnám ajánlani, vagy esetleg egy gyengébb nyugtatót/altatót amit beveszel alvás előtt és sokkal jobban alszol és talán még nem is kelsz fel minden hülyeségre.

Bár a másodikat csak azért nem nagyon ajánlom, mert egyesek (mint pl én is) igen könnyen ellenállóvá vállnak egyes gyógyszerekkel szemben, ami esetleg még később segíthet, vagy ilyesmi.

Még esetleg azt is megpróbálhatod, hogy bemész a rendőrségre, vagy az önkormányzatra és panaszt teszel és ők majd intézkednek ez ügyben.

2014. júl. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha értelmesebb a gazda akkor esetleg többször próbálj beszélni vele.Ki kellene találni, hogy miért ugat... pl: kint van az udvaron, vagy unatkozik, vagy egyedül van, stb...



Ha nem akkor minden alkalommal amikor felébredsz csengess be hozzá... Így ő sem fog aludni és a kutyának is lesz oka az ugatásra...

2014. júl. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Altatót inkább a kutyãnak adnám,nem hinnėm,hogy magamat kellene vegyszereznem.Az éles,kaffogó hangok ellen,meg nem jó a füldugó.A gazdát meg felcsengethetem éjjelenként,de ezt hívják zaklatásnak.Nem hinném,hogy megértőbb lenne,csak mert felkeltem azért,ami miatt ő simán alszik,mivel félig süket.A természetes kiválasztódáson,nem tudom,ki mit ért.Én annyit,hogy régebben vidėken, a feleslegesen óbégató kutyát kiiktatták,mert teljesen alkalmatlan volt a funkciójának,vagyis arra,hogy akkor jelezzen,amikor kell.Amúgy azėrt ugat,mert egy pörgős kutya,aki unatkozik.Rėgen is ugatott,egész nap,de néhány ėve éjjel is nyomja.Az önkormányzat meg nem veszi komolyan.A hülye meg nem én vagyok,más ugató kutyákkal nincs bajom,csak azzal,ami rendszeresen felébreszt.
2014. júl. 17. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!