Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok ötleteket, hogy mivel...

Adnátok ötleteket, hogy mivel fárasszam le fizikailag a 4 hónapos amstaffom? Kinti kutya, egész nap a kertben van, szinte minden nap több km-es séta, gyerekek is kergetik :-)

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Labdázás, trükkök tanítása, kötélhúzós játék, behívás gyakorlása (pl. kimész valakivel, jó messze álltok egymástól, és nagy örömmel hívjátok felváltva a kutyát, persze a végén nagy örömködés, esetleg jutalomfalat).
2014. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz a lefárasztással? Hogy elfekszik és nyugton marad addig, míg valamit nem csináltok vele? Mert olyan nincs. Pihen egy kicsit és újra eleven. Kölyök.
2014. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem :)

Arra gondolok, hogy ne gyűrje folyamatosan a másik kutyánkat, amikor szegény pihenne.

Eddig csak molosszereim voltak, ennyire egyik sem volt hiperaktív.

Nem azt várom tőle, hogy 5 órán keresztül mozdulatlanul feküdjön.

2014. júl. 17. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogócska( te kergeted), labdázás, de ne nagyon reménykedj, egy amstaffot nem nagyon tudsz úgy kifárasztani, hogy fél órát elüljön a hátsóján, mi 3-an foglalkoztunk vele és nem sikerült. Kb 3 évesen lett nyugodtabb.
2014. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Imola Ágnes ***** válasza:
Fizikailag lehetetlen. Szellemileg kell, és akkor garantáltan ki lesz bukva...
2014. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A másik kutyád majd elzavarja, ha kényelmetlen neki a kicsi.
2014. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen.

De azért ugye nem probléma, ha nem díjazom, hogy az öreg, lábfájós kutyámra ugrál a kölyök.

Ha lehet, ettől megkímélném. Bocsi.

És ha azt írtam volna, hogy elég-e a kutyának a napi 2x30 perc, akkor meg az a baj.

Köszönöm, aki értelmes választ adott.

2014. júl. 17. 22:39
 8/12 Imola Ágnes ***** válasza:

Elég arrogáns a válaszod, de ugye tudtad, hogy egy kölyök ugrál majd, mikor megvetted? Tudtad azt, hogy a kutyának nem csak fizikai, hanem szellemi fárasztás is kell? Tudtad azt, hogy egy amstaff kimeríthetetlen energiakészlettel rendelkezik?

Látom, hopgy fizikailag fárasztjátok, de az neki kevés. Indulhat a trükktanítás, vagy bármi más, ami szellemileg kimeríti. Lehet a trükköket a gyerekek is meg tudják tanítani, kis segítséggel.

2014. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy arrogáns vagyok, bunkónak is nevezhettek.

A kérdésben benne van: fizikailag lefárasztani.

Mert szellemileg le van.

Nem az amstaff az egyetlen, amelyik kimeríthetetlen energiaforrásokkal rendelkezik.

Hát, elnézést, hogy nem kioktatást kértem, hanem hasznos választ, majd én vagyok az arrogáns.

Köszönöm.

2014. júl. 18. 09:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem energiabomba vizsláim vannak. Feleséggel leállunk egymástól kb 100 m-re és megy a "mamához", "papához" parancs. Érkezéskor falat. Pár perc múlva fekszenek.
2014. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!