Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kutyusom van, és tegnap...

Mopsz kutyusom van, és tegnap óta hirtelen elállt a lélegzete összeesett és 1 perc mulva magához tért, mi lehetett az oka? Azóta tegnap óta 3x-ra ismétlődik meg. Elviszem majd állatorvoshoz, de mire számithatok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Epilepsziás is lehet. SÜRGŐSEN dokihoz csóri kutyával!
2014. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó csak felhivtam az orvost mert mindennap rendelni szokott délután csak épp elutazott és hétfőre fogad, addigra adott időpontot.
2014. júl. 17. 16:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugy jelentkezett nála a tünet, hogy tegnap reggel félrenyelt, mert eléggé gyorsan reggelizik, akkor azt hittem ez történt..ma reggel is kivittem dolgát végezni és olyan gyorsan akart bejönni reggelizni, hogy megrántotta magát a nyakánál, délután meg örült egy ismerősnek, és mindig olyankor éri ha rosszul vesz levegőt és nem rángatodzik.. csak mintha félrenyelne, összeesik, fél pil. mulva mintha semmi nem történt volna..Jól eszik, szaladgál, mindenre reagál..
2014. júl. 17. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja diagnosztizálni neten keresztül a kutyát, senki, még egy állatorvos sem! Hétfőn akarod orvoshoz vinni?! Ha te két nap alatt négyszer elvesztenéd az eszméletedet, te is napokat várnál míg megnéz egy orvos?! Nem hiszem el, hogy nincs olyan orvos a körzetedben, aki hamarabb megnézné. Ezek a tünetek, amit a kutyád produkál, nem játék, de te tudod mennyire fontos számodra az ebed!
2014. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kerestem másik dokit, de mindig ehhez szoktuk vinni, és a doki se mondta hogy vigyük máshoz, csakhogy hétfőn hozzá..

Holnap de. elviszem, engem is aggaszt.. már ma elvittem volna..de ha évtizedek óta csak ehhez járunk, ehhez ragaszkodtam volna.

2014. júl. 17. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy holnap már megmutatod egy orvosnak! Vészhelyzetbe nem kell lojálisnak lenni, és ez a helyzet szerintem az. Addig is ne hagyd habzsolni a kutyust, és ne engedd, hogy rángassa a pórázt, ne szorítsa a nyakörv a nyakát. Jobbulást!
2014. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi, aggodom nagyon.. de most játszik, mintha mi sem történt volna vele..
2014. júl. 17. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jó,hogy azt mondta,hozzá vidd,kell neki a pénz.Ez vészhelyzet,ilyenkor nem szabad várni.
2014. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Légcsőszűkület,szívbetegség,epilepszia esetleg.
2014. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szomoru vagyok miatta, nagyon szeretjük, nagyon aranyos..és nagyon ragaszkodik hozzánk. Most jol van, megse látszik rajta mi történt vele. Ha valami miatt izgatottá vált akkor a légzése gyorsabb lett és akkor történt ez.
2014. júl. 17. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!