Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 éves amstaff kan...

Van egy 4 éves amstaff kan kutyám! Hogyan tudnám újra megfegyelmezni?

Figyelt kérdés

Eddig semmi problémám nem volt vele, szót fogadó volt és teljesen szocializáltan viselkedett. A kisgyerekeket imádta!Fél éves korától járt kutyák közé, szelídebb volt mint egy tacsi :)

DE..Édesapámtól fél éve elköltöztem, sajnos a kutyám még nem tudtam elhozni, de napi szinten 2 órát futtatva van, minden este megyek érte. Utóbbi 2 hónapban viszont, nagyon akaratos lett és agresszív. Semmilyen parancsszóra nem hallgat. Séta közbe rángatja a pórázt, kutyák közé már nem is tudom elvinni, mert teljesen megvadul. Amin teljesen kiakadtam, hogy a kerítésen mászik és addig próbálkozik míg kiszökik.És utána nincs megállj ameddig kocsival utána nem megyek.



2014. júl. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el kutyasuliba
2014. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kutyásuliba vidd el es majd a kikepzo segit neked mindenbe.rengeteg türelem kell nem erte ot valami ami kiválthatta ezt a viselkedést ?
2014. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Édesapád valamit elrontott akkor. Vagy ha te voltál a gazdája nyilván, és felborult a falkarend... Apádnak kellene szerintem a kutyával csinálni valamit jobban ha nem úgy csinál.
2014. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!