Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bol-dog nyakörv?

Bol-dog nyakörv?

Figyelt kérdés
webshop, kutyás cuccokkal. rendelt már valaki innen? tapasztalatot megosztanátok? esetleg a póráz-nyakörvvel kapcsolatban? a weboldal: [link]
2014. júl. 18. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem tőlük, de nagyon szép cuccaik vannak, viszont nagyon drágák.


Én happy paws-os nyakörvet rendeltem neki, az fele ennyibe kerül és nagyon szép is :)

2014. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Egy fotópályázaton nyertem egy póráz-nyakörv szettet, a hét elején vettem át. NAGYON SZÉP, LÁTVÁNYOS, de nagy testű kutyámra 9100 Ft-ba (!!!!!!!!!!!!!) kerülne :O TUTI, hogy nem vennék pénzért...az anyagköltség-melódíj mellett többszörös haszonnal jár a készítőnek...
2014. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek! :)
2014. júl. 21. 08:50
 4/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Tegnap felavattuk...a póráz klassz, én a fojtó nyakörvet vettem...a méret-állító csuszka magától kitágul, fojtás csak a nevében van. Viszont amikor rajta van a póráz, akkor ugye meghúzza a fojtó részt...de nem lazul vissza, kézzel kell visszarakni...vhogy szar a fazonja, ugyanilyen típusú nyakörvünk volt anno, de nem volt ilyen bonyolult...
2014. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi, én péntekre várom a póráz-nyakörvet, majd helyzet jelentek, hogy szuperál, de nem hangzik túl jól, ez a kézzel visszaállítós dolog.... :/
2014. júl. 21. 20:57
 6/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Oké :)

Melyiket rendelted?

Nekem ilyen fajta van:

[link]

2014. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a mienk ilyen lesz: [link] packman-es mintával :)
2014. júl. 22. 18:44
 8/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Póráz-nyakörv egyben :) szuper
2014. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na megkaptuk, szeretjük :) elég strapabírónak látszik, a nyakörv visszaigazítása nálunk is probléma, de ettől eltekintve szuper :)
2014. júl. 31. 18:33
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szuper :)

Gondolom kicsi a karikája? :D

A másik bol-dog cég termékeit, az egyedi cuccokat nem szeretem...nem szépek

2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!