Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akarok kutyát, de utálok...

Akarok kutyát, de utálok szart szedni! Szerintetek gáz lenne ha séta közben nem szedném fel? Olyan helyre vinném ahol nem lép bele senki!

Figyelt kérdés

Hányok a kutyaszar szaágtól! Pláne ha meg kell fognom, és elcipelnem a zacskóban a kukáig!


Itthon van 1 rész a kertbe, oda tojhat, lapáttal kidobom a kukába a már kemény kakikat, de a hígat nem fogom meg!


Szerintetek baj lenne, ha sétánál nem szedem fel a kakit? Olyan helyre vinném egy mezőre ahol senki nem jár, és oda tojhatna a kutya!



2014. júl. 18. 08:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
Én se szoktam felszedni.Viszont ha véletlenüla járdára vagy feltűnő helyre tojik akkor fölkell szedni.Én olyan helyre viszem tojni pl árokpart ahova emberek nem járnak.
2014. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen primitìvek a kutyatartók. Semmi nem érdekli őket. Csak igy tovább. Szarasd otthon és akkor annyit szagolod meg gyönyörködsz. benne amennyit akarsz.
2014. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Imola Ágnes ***** válasza:
97%
Fel kell szedni, mert nem biztos, hogy csak ott fogja végezni a dolgá, ahol te szeretnéd. Amúgy mit csinálsz majd ha esetleg hasmenése van? azt nem tudja mindig tartani. Vagy mi van, ha hányni fog? azt is fel kell takarítani. Ahogyan a gyerek pellenkacserével jár, úgy a kutya az ürölék felszedésével. Amúgy hozzá lehet szokni.
2014. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg vedd fel. (valószínű le fogsz pontozni, mert nem olyan választ adtam amit te akarsz.)

mezőn szoktak sétálni emberek, még ha kevesen is. Én hetente járok mezőre sétálni és nem egyszer léptem bele ilyenbe, s oszt még apám is rám szolt, hogy ne káromkodjak. :P

Vigyél magaddal zacskót, és tedd abba + a kezedre is vigyél valami zacskó féleséget.

2014. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Zugloban is a legtobb par surun tele van kutyagumival, pedig lepten nyomon ott vannak a kukak, zacskok... felhaborito!!!! nincs egy szerva kik ezt kontrollalnak, es buntetnek! ??????
2014. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó szűrő, ami azt mutatja, hogy neked tilos bármilyen élőlényt tartanod!
2014. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem nagy cucc összeszedni, amíg nem volt kutyám, én is hasonlóan gondolkoztam, de amikor eldöntöttük hogy lesz, valahogy megváltoztam. Zacskóval nem lesz büdös a kezed. És ha befosik a lakásba? Ami 100x büdösebb(ha egészséges a kutya, nem olyan büdös a szarja, elviselhető), nagy területen megy szét. Vagy összehányja magát, akár a kocsiban. Az is nagyon büdös tud lenni.
2014. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogy -pláne egy kölyök kutya- majd megvárja, míg odaértek arra a helyre, ahol nem jár senki???
2014. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5763275-tenyl..

Nem kell felszedni, de majd ne csodálkozz, ha valaki az ajtódra keni. Én is rosszul bagyok a szagától, de nem hagyom ott, még este se, ha őkelme 10kor akar lemenni, akkor zseblámpával megyek le.

2014. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Nézd,a segged sem jobb szagú,még sem más törli.Lépj túl az undorodon és szedd fel.Ez is a kutyával jár.Amúgy meg nehezen tudod kivitelezni azt,hogy oda nyomja,ahol szerinted senkit sem zavar.Gondolom ugyan így működnek azok,akik a gondozott gyepemen hagyják a kutyájuk szarát.Ha ,meglátnám,még melegében utánuk kûldeném.Amúgy meg prémium tápon egész más ãllagút meg szagut kakálnak.
2014. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!