Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a probléma? Milyen...

Mi lehet a probléma? Milyen betegség tünete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 11 hetes kan Német Juhászom és ma hányt nyálkásat és megy a hasa. Apukám szerint nincs nagy gond, de én tudom hogy ez nem normális. Melyik betegség tünete lehet ez? Segítsetek kérlek!

2014. júl. 18. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
"elrontotta" a gyomrát . Vagy sokat evett, vagy felevett valamit a földről, vagy kapott valami "finomat" valakitől.
2014. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a parvo tünete is, szóval nem ártana elvinni orvoshoz, még mielőtt késő nem lesz. Inkább menjetek el feleslegesen, minthogy ne menjetek egy komoly dologgal!
2014. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag majdnem minden "kölyökbetegség" így kezdődik,és majdnem mindnek halál a vége kezelés nélkül.

Remélem apukád neked is azt mondja majd,ha okádsz,meg fosol,hogy nincs semmi bajod,nem kell orvoshoz menni.


Vigyétek el orvoshoz.Hány oltása van?

Honnan hoztátok a kölyköt?

2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha én fosok és hányok, kb. leszarom, de egy kölyökkutyánál nem játék. Milyen oltásai vannak? Azt a kaját kapja amit ott kapott ahonnan elhoztátok, ha nem akkor volt fokozatos áttérés? Más kutyákkal került valamilyen kapcsolatba? Ürülék/vizelet is annak számít.

A székletében van nyoma vérnek? Ha igen, 98% hogy parvo, amibe belehalhat.

De azért mindenféleképpen mutasd meg egy orvosnak!!

2014. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!