Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha sétáltatás...

Mit tegyek ha sétáltatás kozben odajonnek hozzam es elkezdenek piszkalni engem meg a kutyamat?

Figyelt kérdés

Sétaltam hazafelé és kb 8-10 részeg srác odajott hozzám és elkezdtek beszólogatni meg elkezdték piszkálni a kutyámat..Nem válaszoltam és az egyik srác elkezdett kiabálni a kutyammal..

Kistestu 2 kilos kutyus, fel az ismeretlenektol így hát nekem kell megvédenem ot ha bármi torténik. Nem szóltam semmit csak gyors elsiettem ahogy tudtam. Felek hogy maskor megtamadnak es nem tudom hogyan vedjem meg magam meg a kutyam. Kulfoldon lakok es az miatt is beszoktak szolni hogy magyar vagyok. 20L


2014. júl. 19. 00:44
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szerezz be egy nagyobb kutyát :DDD

Akkor már majd félni fognak kötekedni. :)

2014. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jajj :S esetleg próbálj meg más fele menni ahol nincs a közelbe kocsma vagy szórakozóhely hogy ne találkozz ilyen emberekkel vagy sétáltass addig amíg nagyjából világos van vagy arra amerre több ember van (melyik országban laksz amúgy?) de ha már látod messziről van gyanús valami akkor kerüld ki őket
2014. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyobb kutyat nem tarthatok. :(


Nyugodt, csendes parkban setaltam, hirtelen tuntek fel mert kanyarbol jottek es nem akartam visszafordulni mert szerintem azert is beszoltak volna.

Csak 2 ut van hazafele, de majd maskor a masikon megyek.

Eszak-irorszagban lakok es itt eleg sok a reszeg. :S

2014. júl. 19. 01:11
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg szerezz be paprika sprayt, sokat dob az önbizalmadon, ha van "fegyvered". :)
2014. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Légy résen, és ha látsz gyanús alakokat, gyorsan kerüld el őket! Amúgy alap, hogy legyen a kezed ügyében este gáz vagy paprika spray! Tudom min mész át, én kőbányán sétáltatom este parkban a kutyám, nem győzöm kerülgetni a csöves, ittas galeriket akik a padokon, földön dekkolnak :( Szerencsére vérmes a rottim ;)
2014. júl. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan hívd ki a rendőröket a részegekre. Biztosan szívesen elbeszélgetnek velük a zsernyákok, sőt még szállást is adnak nekik :D
2014. júl. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is megoldás lehet ha valaki elkísér, vagy ha más kutyasétáltatóhoz tudnál csatlakozni.
2014. júl. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én két 45 kg-s kutyát sétáltatok egyszerre és még így is beszólnak és piszkálnak.
2014. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
3 kutyát sétáltatok, abból az egyik staffi, ami 'köztudottan' harci eb, de így is beszól pár részeg barom. Van nálam gázspré, határozottan tudok fellépni, tudok alázni, úgyhogy nem szokott gond lenni.
2014. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezekkel nem nagyon lehet mit tenni sajnos, csak annyit, hogy rendőrt hívsz. Reméljük ott hamarabb kiérnek, mint itt szoktak, már ha kimennek, meg egyáltalán felveszik a telefont.
2014. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!