Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat egy kiskutyára? Sajnos egyszer már elszúrtam. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kölyök husky-t, már 12 éves korom óta. Van egy nagy kutyusunk, ő mellé hozzánk keveredett egy kutyus. Anyukám beleegyezett a megtartásába, csak sajnos sokat nem foglalkoztam vele, így elkerült. Nagyon rossz volt, és egy életre megtanultam a leckét, de félek, hogy anyu ebbe már nem menne bele, és elutasítja (jogosan). Hogy vehetném rá/győzhetném meg róla, hogy tanultam az esetből, és, hogy kész vagyok rá? 17/L
2014. júl. 19. 15:59
1 2
 1/17 sippara ***** válasza:
89%
Most mondtad, hogy van egy kutyátok. Nosza, tessék elvinni sétálni, tanítgatni, szocializálni.
2014. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
A husky nem erre az éghajlatra való.
2014. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, a másik kutyussal eleget foglalkozok már, de ettől sajnos még nem engedi meg. :(
2014. júl. 19. 16:14
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Husky tényleg nem ide való.

Amúgy, ha látja, hogy foglalkozol a mostanival akkor próbáld megbeszélni vele. Ha kell akkor mond, hogy neki egyáltalán nem kell vele foglalkoznia, te intézel mindent.

Kutya,étel, játékok kifizetése,oktatásra jársz vele, fizeted.


Ha ezekre nincs meg a lehetőséged akkor inkább várj amég lesz állásod, vagy vállalj diákmunkát a suli mellett.

2014. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes, hogy nem engedi meg a másik kutyát, ilyen embernek ne is legyen egy se. Még azt is sajnálom, amelyik most nálatok van... De ha már ott van, akkor vele foglalkozz legalább, ne egy másikat akarj...
2014. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de én sem engedném. Gyereknek amúgy sem engednék huskyt, a szépségük ellenére nem könnyű kutyák. Szerintem várj, amíg felnősz, saját kereseted lesz, aztán megveheted álmaid kutyáját. Ha problémás, még el is járhatsz vele kutyasuliba, és nem anyukád zsebét kell terhelned.
2014. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Addig is pl. eljárhatnál kutyasuliba megfigyelőnek, hogy tanulhass a kutyákról vagy menhelyre kutyát sétáltatni. Így is kutyázhatsz.
2014. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha már van egy nagyobb kutya,én sem támogatnám egy husky beszerzését.Nemsokára tovább tanulsz vagy dolgozni fogsz,nem lesz rá időd.
2014. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sehogy.Inkább szeresd duplán a mostani kutyátokat, hidd el, megérdemli.
2014. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolónak üzenem, hogy semmit nem tud rólam, sem a kutyáról...én inkább téged sajnállak.

A többi válaszolónak köszönöm, meg az indoklást is.

2014. júl. 19. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!