Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tejel a kutyám állvemhes...

Tejel a kutyám állvemhes lehet vagy az új kicsik miatt?

Figyelt kérdés
van egy öreg husky keverékem (12éves) 3 évesen fogadtuk be utcáról a doki szerint nincs háta sok ideje 1.5-2 éve max ezért ugy döntötünk nézünk egy kiskutyát hogy ha ő meghal nem bisztos tudtunk volna kutyust hozni az érzéseink miat egy jó ideig kimentünk a helyi menhelyre (kisváros) és kislányom kinézet egy nagyon aranyos staffi keverék kiskutyát a kisfiam meg németjuhász border keveréket mivel nem tudtuk eldönteni melyiket hozzuk haza mind 2 elhoztuk és most tejel a kutyám a kicsik iatt vagy álvemhes esetleg vemhes ilyen idősen ez hogy lehetséges már vagy 3 éve nem tüzelt

2014. júl. 20. 04:26
 1/8 sippara ***** válasza:
37%

Neked ezzel a helyesírással, meg annyi ésszel, amennyi a kérdésből kitűnik, gyereked van? KETTŐ? :O :O :O :O


Mindegy. Olyan, hogy a kutya 3 éve nem tüzelt, NINCS, olyan vagy, hogy már harmadik éve nem érdekel titeket eléggé ahhoz, hogy feltűnjön egy tüzelés. Innentől kezdve két lehetőség van, vagy álvemhes, vagy vemhes. Állatorvos tudja kideríteni, melyik tipp a nyerő.

2014. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyerek a helyesításom azért nem jó mert álltalános 2. at sem végeztem el fiam helyesebben ír mint én a kutya tényleg nem tüzelt már vagy 3 éve és amugy sem tüzelt rendesen félévente volt hogy évente 1 szer vagy 1.5 évet kihagyott! de szólok férjemnek vigye el a dokihoz 27 éves vagyok
2014. júl. 20. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztom sipparát! :))
2014. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne minél előbb ivartalaníttatni az idős szukát,mondjuk már rég kellett volna,ha problémák voltak vele.
2014. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Az lehet hogy próbálták bepározni, nembiztos hogy vemhes, az lehet hogy csak állvemhes. Én kutyám is ígyvolt, bepárzott de mivel öreg ezért nem lett vemhes. De teje volt, aztán abbamaradt pár hónap múlva
2014. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vannak kutyák, amelyek képesek tejelni, ha kicsi kölyök kezdi szopni. ha nem szopják, akkor orvos, mert baj lehet a tejmegindulásból.
2014. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elapadhat a teje
2014. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, egy kis nyelvtanozás: az áll két l-lel az ember állát jelenti, ha valami ál, nem igazi, akkor az egy l. betűvel írandó: álvemhes, mint ahogy álszent, álarc, minden, ami nem igazi, az ál, de: állkapocs. Vagy van még az áll, ha valaki nem ül, hanem áll - az is két l. természetesen.
2014. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!