Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám, mit tennétek...

Beteg a kutyám, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztak a szüleim egy németjuhász kutyát 5_6.éve.Tavaj Decemberben megjelent az arcán egy kis csomó.Hánapok múlva sem múlt.Állatkorházba vittük kapott injekciókat és lapadt.Aztán hirtelen a duplájára nőtt.Már alig lát az egyik szenével.Újra elvittük az orvoshoz azt mondta a csonhoz kötődik a daganat,és ő nem vállalja a műtétet.De lenne más aki megmentené.Azóta nem javult újra a duplájára nőtt.Már alig lát a jobb szemével akkora a daganat.Azt ajánlották Hajdúszoboszlón a Sasfészek állatkorház jó ! De nem tudom mennyibe kerülhet a műtét....És félek hogy talán ők sem vállalják.Igazi rendes kutya nincsen vele gond ! Nem akarom elaltatni :( Reményt szeretnék,hogy eltávolithato a daganat az arcáról,és még élhet.Ti mit tennétek ?

2014. júl. 20. 15:39
1 2
 1/20 sippara ***** válasza:
83%
Hát mondjuk így bő fél év alatt fel lehetett volna keresni egy normális állatorvost.
2014. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, mennyire megoldható Budapesten kezelni, de az alábbi linken egy jó onkológus elérhetősége van:


[link]


Érdeklődj nála akár e-mail-ben. Kitartást, és jobbulást a kutyusnak!

2014. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Volt egy nagyon jó állatorvos Hajdúszoboszlón,régen oda vittük,de már nem praktizál.Juhász doktor úr ! Ő mindig egyenes ember volt ! Megmondta az igazat,és amit mondott az úgy volt ! Nálla egy másik kutya műtétje emlödaganat eltávolitása 8ezer volt kb 9 éve.
2014. júl. 20. 15:48
 4/20 anonim ***** válasza:
Az általad említett dokinak itt a honlapja : www.sasdoki.hu van elérhetőség,telefonáljatok be,mondd el mi a helyzet,érdeklődj a műtétről,az árakról.Egyébként,ha Hajdú-biharban laksz,akkor Debreceni állatorvosoknál érdeklődj.Nem csak egy-kettő van.Illetve Berettyóújfaluban is van egy állatorvos,nála is érdemes rákérdezni,mit javasol.Ne add fel,kérdezősködj,kérd ki több ember véleményét ezzel kapcsolatban,és kitartás!:)
2014. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom a műtétek árát.És azt sem,hogy hidjek e annak amelyik nem vállalta a műtétet.Apám is elkeserít,hogy biztos áttétes meg vissza nő stb.Sajnos apám negativ. Ha tudnám hogy 20 ezer a műtét,és garantált hogy még élhet legalább 5 évet azt mondanám rendben ! Csak egyedül vagyok ezzel...Félek attól is hogy túl nagy összeget mondanak.Pl 70 ezer :/ 35 ezret még kitudnák fizetni hónap elején,és meg kellene nagyon böjtölnöm !
2014. júl. 20. 15:59
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy több lesz 35 ezernél. A bonyolult műtétek kezdődnek 60-70 ezernél. Azt senki nem fogja tudni garantálni, hogy mennyit élhet még. Sajnos eléggé lecsökkentettétek az esélyeit azzal, hogy ennyit vártatok. Lehet, hogy áttétes. Viszont ha szeretitek a kutyát, nem nézitek, ahogy szenved és elviszi a rák, hanem megműttetitek, bármibe is kerüljön s bármennyit is fog élni utána. Mint a kutya gazdái, ez a kötelességetek.
2014. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni, lehetséges-e a részletfizetés, ha nem lenne egyben annyi, amennyibe a műtét kerül. Sok állatorvosnál lehetséges...
2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, igaza van ! Az az orvos aki látta nem nyitotta meg csak meg metszette egy picit.Azt mondta mintát vesz és azt mondta rosszindulatu.Én nem értem hogyan lehet ezt 10 perc alatt megállapitani.Hiszen embernél is szövettan van ami úgy tudom hosszú idő.De lehet én tévedek.Azt mondta az az orvos hogy ő szerinte szétágazik,és a koponya alatt is van.Attól félek minden orvos elutasitja.Ez az igazság ! Nagyon csúnyán nézki :/
2014. júl. 20. 16:37
 9/20 sippara ***** válasza:
54%
Hát most attól, hogy nézegeted, meg írogatod gyakorira a totál üres KIFOGÁSokat, hogy miért nem fog orvoshoz kerülni, és miért fog ott a kertben hatalmas fájdalmak között megdögleni, nem hiszem, hogy neki jobb lesz.
2014. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Legutóbb kapott egy bódító injekciót.Adtak neki ellenszert hogy felébredjen.És görcsös rohamot kapott.Elfeküdt a földön és olyan volt mint akinek epilepsziás rohama van.Nem volt észnél a kutya.Azt mondta az orvos hogy valoszinüleg az egyik összetevőre érzékeny,és így szerinte nem nagyon altathato.Ez a baj ! Akkor annyira elkeseredtem.Rendes, és szimpatikus orvos.De most azt szeretném ha tévedett volna. :( Mert az ő diagnozisa alapján menthetetlen. :( Csak ezt én nem akarom elfogadni.
2014. júl. 20. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!