Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kilos 8honapos kutyust...

2 kilos 8honapos kutyust hogyan szoktassam szobatisztasagra? Meg hogyan kell leszoktatni az ugatasrol

Figyelt kérdés

Probaltam hogy egy nap kiviszem tobbszor de mindig becsusztak veletlenek.. foleg este meg reggel mert van hogy kicsit tovabb alszok ha tehetem plusz van hogy epp amikor bejovunk akkor o elkezd pisilni.

Sokat pisil meg jelolget, de ha szamit valamit akkor ivartalanitva van.


2014. júl. 20. 16:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam, úgyhogy bocsi a hibákért.
2014. júl. 20. 16:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondold el egy 2 kg-os kutyusnak mekkora a hólyagja.


Amúgy ivás,evés,játék után szóval kb 2-3 óránként ki kell vinni ha eddig nem így vitted.Aztán szépen lehet csökkenteni a séták számát,de egy 2 kg-os kutyát sztem napi 4x-5x tuti le kell vinni,hogy kibírja.Balesetek meg előfordulhatnak.Nálunk most 3 éves a kutya és pl ilyen melegbe sokat iszik.Ezért be csúszik egy-egy baleset.Vagy ha vmi miatt később érek haza 2 órával már akkor is tócsa vár.Szóval 9 óránál tovább nem bírja ki,pedig csak 5 kg.

2014. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!