Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtartsam vagy elajándékozzam...

Megtartsam vagy elajándékozzam? Találkozott már valaki ilyen kutyával?

Figyelt kérdés
Pár napja került hozzám egy kiskutya. Anyja: német juhász és kaukázusi juhász keverék, Apja: pitbull és rottweiler keverék. Vajon mire számíthatok,mi lesz ebből a mixből?

#keverék #kaukázusi+német juhász+pitbull+rottweiler
2014. júl. 20. 23:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Olyan lesz amilyenre neveled!
2014. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nyilván a nevelés számít a legtöbbet,de csak van valami alaptermészetük. A fő kérdés meg az volt hogy megtartsam vagy elajándékozzam! Azért köszi a választ.
2014. júl. 21. 00:04
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarnád elajándékozni? Mert "veszélyes" mix? Ezzel a hozzáállással az lenne a szerencsésebb csóri kutyának.
2014. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha már emiatt felmerült benned, akkor igen, a kutya érdekében, ajándékozd el..egy olyan embernek, családnak, aki k értékelni is fogják, és szeretni.
2014. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Miért lenne veszélyes? Bármelyik kutya veszélyes lehet ha úgy nevelik vagy képezik ki,nem? Megköszönném ha a kérdéseimre választ kapnék nem pedig kérdést vagy megjegyzést. Köszi!
2014. júl. 21. 00:11
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást! Értékelem és szeretem és MENTETTEM viadaloztatóktól Gyálról és a kutyám 14 évesen halt meg nemrég és még nem hevertem ki. Elnézést hogy élek...
2014. júl. 21. 00:14
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

Ki írta ezt? Nem én mondom, hogy "veszélyes": Keress kérdéseket hasonló témákban:""veszélyes" fajták keveréke, keverék, kaukázusi+német juhász+pitbull+rottweiler"


Olvasd el a kérdésed alatt, és ajándékozd el szerencsétlen kölyköt!!! Neked a kétbiteddel egy csótány sem való!

2014. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ismered az idézőjelet?????
2014. júl. 21. 00:17
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, te nem kétbites vagy hanem egy! És te ismered az idézőjelet? Olvasd újra az ominózus kommentem teeeee... s mégegyszer; ne tarts kutyát!
2014. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Rendben persze,neked pedig javaslom az ideggondozó felkeresését!!! Több szót nem is pocsékolok rád! Minden jót!
2014. júl. 21. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!