Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok trükköket ajánlani...

Tudnátok trükköket ajánlani border collie gyermeknek? Kerek szepen tanacsokat, kifejtes lent kovetkezik!

Figyelt kérdés
Még csak 8-9 hetes, par napja van nalam, es nagyon oda vagyunk egymasert :-) nem tudom beloni, hogy mennyit foglalkozom vele, igazabol amikor nem alszik, tulajdonkeppen allandoan. Ismerem a fajta igenyeit es habitusait, tudom, hogy szellemileg le kell foglalnom, a futkarozas a parkban nem eleg, el is unja. Labdat visszahozza, ad pacsit, vezenyszora ul, hallgat a nevere. Miota elhoztuk nem sirt, az agyam mellett alszik. Milyen trukkokkel szorakoztathatnank egymast, melyeket ajanlanatok ilyen pici korban es hogyan tanitsam? Kiskutya iskolat mikor kezdjuk? Egy francia kisvarosban elek (megyeszekhely, de gyalog korbsetalhato), van ket kutyaklubbuk agility lehetoseggel es picikutya iskolaval (utobbi szo. es vas. delelott). Gondoljatok, hogy mar a heten vihetem?

2014. júl. 21. 02:24
 1/7 A kérdező kommentje:
meg valami: a tenyeszto es az allatorvos biztositottak arrol, hogy utcara vihetem mar ebben a korban, amit furcsalltam ugyan, de itt maskent mukodik az oltasi rendszer.
2014. júl. 21. 02:28
 2/7 A kérdező kommentje:
Es meg info, ami fontos: munkavonalu kutya, apukaja Francia bajnok agilityben :-) az en Gracie-m kislany.
2014. júl. 21. 02:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb ha youtubeon keresel videókat.

Kutyasuliba - illetve oviba - már most viheted. Agilityt - illetve az alapokat meg 4-5 hónapos korban már lehet kezdeni. De ezt ott valószínű tudják. A franciák nem rosszak egyáltalán agilityben.

Ki az apja a kutyádnak?

2014. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdd el a klikkertréninget. [link]
2014. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oviba viheted majd, miután megvannak az oltások, anélkül nem engedik sehol.

Én a helyedben nem vinném ki, elég sok a parvó mostanában :/, de te tudod. Én nem kockáztatnék. Az egy dolog, ha leviszi vki gyors pisi/kakira, h tanulja a szobatisztaságot, de h parkba kutyák közé...

De ez tényleg a te döntésed.


101 kutyatrükk c. könyvre keress rá.

2014. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(szövegértés kedves utolsó??? nem Magyarországon lakik a kérdező.....)
2014. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, nah nezzuk csak ezt a klikktreninget
2014. júl. 21. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!