Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámnak...

Hogy tanítsam meg a kutyámnak (border collie kölyök) hogy amikor bejön a házba törölje meg a lábát a lábtörlőn?

Figyelt kérdés

#kutya #tanítás #parancs #kutya tanítás #kutya parancs #lábtörlö
2014. júl. 21. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyenlőre a nesze semmi fogd meg jól válaszom van:

Bontsd a feladatot részekre

Dörzsölje az első lábát a lábtörlőhöz

Ugyan ez a hátsőval


Amire nem tudom a választ, hogyan lehet "automatizálni", hogy ne keljen a felügyeleted

2014. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:

Kiegészítem az első válaszát:


Ha megvan maga a feladat, MINDEN alkalommal, mikor a kutya bejön a lakásba, kiadod a parancsot, hatalmas juti, és jöhet be játszani. Egy idő után automatikusan törölközni fog, hogy minél hamarabb bekerülhessen.

2014. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha sikerül is megtanítani, tök felesleges lesz. Ugyanis a legtöbb sár a lábujjai között bújik meg, de ugye ő azt nem tudja magának megtörölni. Legyen már azért annyi energiád, hogy megtörlöd neki! A vacsorát ne szolgálja fel esetleg?
2014. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a tappancsán fogja a legtöbb koszt bevinni, hanem nedvesebb időben a szőrén (láb, has hosszú szőrzete). Szóval törölgetned kellesz. Attól függetlenül feladatnak jó ez a lábtörölgetés, klikkerrel próbáld meg tanítani mindenképpen.
2014. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha sikerült megtanítanod a lábtörlést, utána segíts nekem légyszi.

Megszeretném tanítani a kutyámnak hogy ha elvégezte a nagy dolgát akkor takarítsa is el. Csak nem tudom hogy kell megtanítani.

2014. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van amelyik kutya magától elvégzi a "nagydolog" eltakarítását. Megfordul és felszedi...
2014. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Nyilván megfogom tisztítani a lábait

2014. júl. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!