Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám péntek délután...

A kutyám péntek délután elment csajozni, és még most se jött haza. Van remény arra, hogy hazajön? Tegnap elmentem megkeresni, de mintha a föld nyelte volna el. Félek, hogy már nem látom többet.

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Remény mindig van.

Kezdd el keresni menhelyeken, gyepmesteri telepeken. Ragassz ki plakátokat a környékre és fb-ra is írd ki, h keresed.

És amint visszakerült hozzád, kérj időpontot ivartalanításra. Mindez elkerülhető lett volna, ha korábban megléped ezt.

2014. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Linduli ***** válasza:
65%
Ha szereted a kutyusod, tegyél ki hirdetést, és ha van ott hangosbemondó ahol laktok, akkor jelentesd ki hogy elveszett a kutyád, mert másképpen nem fog visszajönni. Ha vagy olyan szerencsés valaki kedves ember befogadta, és csak a hirdetésedre vár.
2014. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van benn csip? akkor esetleg még van rá esély, hogy megtalálják. Ha nincs és elkolbászolt akkor nézz körül a környék kutyatelepein, hátha bevitte valaki. Ha nem akkor bukta :S

De igazából nem értem miért engeded ki? A kutyát csak zárt telken lehet tartani, nem olyan mint a macska, hogy nem lehet megállítani, hogy lelépjen. Nem azt mondom, hogy éljen láncon; csak azt, hogy az ő érdeke is, hogy ne keveredjen bajba. Én biztos nem engedném el a kutyám "csajozni"...

2014. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy elfogadható összefoglaló

[link]

2014. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

van benne igen.

falusiak vagyunk. menhely nincs a környéken.

máskor is ment már el, de mindig hazajött.

azt is tudom hova jár el, és kerestem is azon a helyen, kérdeztem is, de semmi. mintha eltették volna láb alól.

2014. júl. 21. 11:06
 6/12 KGabi0000 ***** válasza:
93%

Ha annyira aggódsz érte,miért nem ivartalanítod?Nem kötekedésből mondom,de sokkal egyszerűbb megoldás lenne.Ha tudod,hogy elmegy,illetve el tud menni,akkor tegyél ellene valamit,mert ez így neked sem jó,sem a szuka gazdájának,akinek kölyköt csinál a kutyád,mert majd jön a gazda,hogy bocsi,de be kéne fogadni egy pár kölyköt,mert éppen a te kutyusod kölykei és nincsen helyük.Amikor hozzánkkerült a kutyám,akit az utcán találtunk,akkor mindig elszökött,nekünk ő az első kutyánk és nem nagyon értettünk hozzá,de rögtön kértünk időpontot ivartalanításra,mert volt egy kutya,akihez mindig elszökött és már lapáttal verték,hogy menjen el,pedig nem is a szuka gazdája volt,hanem a szomszédja.Én nem akarlak elkeseríteni,de lehet,hogy megölték a kutyádat,viszont remélem nem ez történt.Keress tovább Facebookon,kopogj be emberekhez,hogy nem látták-e véletlenül,tegyél ki plakátokat.hogy elveszett és ha megvan,idd ivartalanítani.

Remélem sikerrel jársz,sok szerencsét!

2014. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"csajozni" - ez ugye vicces? aztán a nem-kívánt szaporulatot a falhoz vágják - az is vicces?
2014. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramcsiii ***** válasza:
15%

Nekem is elment "pasizni" tegnap..és ma jött csak haza..Elég jól megtanul elsurrani,nem lett rá figyelve 5 percig sem,már el is szaladt,neki a nagy világnak..

Csak hát mi sem örülnénk valami kis keverék kölyköknek,semilyennek sem..de még neked jó hogy kan kutyád van..remélem előkerül!

2014. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Utolsó,akkor miért nem ivartalanítjátok?
2014. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ramcsiii ***** válasza:
21%

Azért mert csak az udvarban van mindig,az utcában nem nagyon vannak kutyák,a szomszédban csak egy nőstény labi,a másik helyen meg kis törpe keverékek..

Sohasem megy el,egyszer elment csak fél órára..meglett neki tanitva,ha nincs kint senki az utcán nem szabad elmennie,sem kimennie..mindig olyankor kukucskál kifele,de nem megy el.

Most meg anyukám kiment és nem vette észre hogy a Betty is ment utána..és elment,mivel nekünk szemben erdős rész van..biztosan bóklászott,vagy nem tudom.

2014. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!