Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon elbúcsúzott Tőlem a kutyám?

Vajon elbúcsúzott Tőlem a kutyám?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron a most 12 éves németjuhászomnak állandóan folyt az orra, elakartam vinni állatorvoshoz, de elmúlt Neki, majd ezt ismét eljátszottuk ősszel. Azóta elmúlt Neki. Pénteken, sőt még szombaton is minden oké volt. Szombaton anyáék, olyan 1 órakor elmentek, fél 6 körül értek haza, és addigra a diófa alatt feküdt meghalva szegény kutyusom. :( Szerintem attól halt meg, mert túl idős volt, mert semmilyen betegség nem látszott rajta, olyan volt mint szokott, csak picit öregesebb. Pénteken mikor elmentem itthonról, szokatlan dolgot csinált. A kerítésen keresztül, amíg látott a szemembe nézett végig, mintha mondani akart volna valamit. Vagy csak elbúcsúzott? Szerintetek? Nagyon szerettük egymást. Kérdés még, miért pont a diófa alá feküdt? Sose feküdt oda. Köszönöm előre is. 21/L
2014. júl. 22. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked megnyugvást ad, hogy akkor elbúcsúzott tőled, akkor ezzel a tudattal őrizd meg az emlékét. Hogy miért a diófa alatt lehelte ki a lelkét, azt nem lehet megmondani.
2014. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Első, te olyan rendes vagy. Komolyan :-) Empátia 0.

A kutyák is érző lények, lehet, hogy elköszönt tőled, érezte, hogy nem fog már sokáig élni. Lefeküdt a diófa alá, pont azért mert sosem feküdt oda, nyugodtan elaludt.

2014. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Lehetséges, hogy nagyon melege volt, és kereste az árnyékot. Esetleg hőgutát is kaphatott?!

Nem tudom, hogy elbúcsúzásnak szánta-e, lehetséges. Ha régebben is szokott nézni,akkor valószínűleg csak azért nézett, mert elmentél. Sajnálom szegény kutyust :(

2014. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Részvétem nagyon sajnálom,szerintem biztos elbúcsúzott
2014. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!