Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát ajánlanátok?

Melyik kutyaiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Budapesten vagy környékén szeretnék olcsóbb, de jó kutyaiskolába járni.

Tudok a Cerberos-és a Népszigeti kutyaiskoláról amik szimpatikusak számomra viszont anyagi szempontokból nem túl kedvezőek. (Esetleg ezekről vélemények?)

Ti melyik iskolába jártok/jártatok? Milyen az oktatás színvonala, segítőkészek-e az oktatók, milyen fenyítési módszereket alkalmaznak, stb?

Személyes vélemények, tapasztalatok, élmények?



Ti melyik iskolába jártatok? Meg voltatok elégedve az oktatás színvonalával?



2014. júl. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan helyre érdemes menni,amiben megbízol,szimpatikus.Nem jó,vagy nem neked való módszerrel nem lesz eredményes a kutya képzése.Saját tapasztalat,hogy érdemes kimenni,megnézni nėhány órát kutya nélkül és beszélni az oktatókkal.
2014. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, de Te melyik iskolát ajánlod, melyikbe jártatok a kutyáddal? :)
2014. júl. 22. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsi Top Mancsot nézd meg. Nem tudom, jelenleg milyenek az árak, de pár éve még jók voltak. Ők "belgás" kutyasuli, tehát nem olyanok, hogy csak a kemény munkakutya-fajták, hanem a finomabb nevelési módszereket igénylő kutyákhoz is értenek. Én nem konkrétan suliba jártam oda, hanem ott szoktak etológiai teszteket végezni, ennek révén ismerem őket.
2014. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy melyik módszer tetszik, melyikben bízol. Ha eleve bajod van az oktatókkal, vagy valami nem tetszik az adott suliban, már az hatással van a kutyád viselkedésére (sokszor nem is tudják az emberek, hogy saját maguk generálják a módszer bukását a szemükben), persze vannak olyan sulik, ahol tényleg hozzá nem értő emberek oktatnak. Én is oktattam, nem mondom meg, melyik suliban, több módszerrel is megismerkedtem, én jelenleg az Akelát ajánlanám. Jó módszerrel dolgoznak, kedves oktatókkal, több sportot is ki lehet próbálni, mindenféle kutyát képeznek, szívből ajánlom! [link] Az anyagi része a dolognak meg tényleg teljesen a te dolgod :)Sok sikert!
2014. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(: most láttam csak ezt a kérdést, de godoltam válaszolok: mi is az Akela Kutyaiskolába járunk. Jó fej oktatók, jó hangulat, jó minőségű, szép pálya, stb. Szerintem érdemes megnézni őket!
2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!