Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakennel? Vélemények?

Szobakennel? Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Labrador kislányt vettem, most hozom el ha betölti a 8. hetes kort.

Egy fém kutyaboxot is vettem (és persze minden kelléket) . A szállítás miatt is kell,mert külföldön lakom, és napi 4-5 órát lenne egyedül a kicsi, viszont az egész szoba bordó plüss szőnyeges.

"Félek" használni a kennelt, persze csak addig használnám ameddig a szobatisztaság nem menne :) És persze amíg leszokik majd a rombolásról.

Sok jót olvastam róla , de nem tudom hogyan szoktassam bele a kutyust ?!

Biztosan sírna benne, eléggé nagyot vettem H-109xSZ-69M-x75 cm . Ez megfelelő méret neki?

Vagy felejtsem el ezt az egész szobakennelt ?

Köszönöm a válaszokat előre is ! :)



2014. júl. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kellemes ingerek érik a boxban, akkor szeretni fogja. Igy az evés, séta előtti utazás stb.
2014. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőnyeget felszeded,a kutyát meg jutalmazással kell a boxba szoktatni,legyen ott a fekhelye,az elején be se legyen zárva.Azonban csak akkor fogja elviselni,ha előtte lefárasztottad.
2014. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig fuzodjon hozza jo, kellemes elmeny, finom jutalomfalat, es az elejetol szoktassatok be oda. Az enyem nagyon szereti, semmi problemaja vele, sosem nyoszorgott. Kiveve ha vendegek jottek es ott gagyorasztak a kiskutyanak, viszont kiengedni nem lehetett. Akkor termeszetesen ki akart jonni.
2014. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szőnyeget nem tudom felszedni sajnos, mert akkor már a betonon sétálnánk. És alapból is "pince rész" és hideg (számomra , sajnos hamar megfázós vagyok) .

De munkámból adódóan 1,5 óránként le tudok hozzá menni az emeleti részről hogy kivigyem. Illetve amikor nincsenek vendégek, akkor takarításnál velem lehet, csak a porszívóhoz kell majd hozzászoktatnom valahogy :)

És mennyi idő alatt szokik bele kb. ? :)

2014. júl. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!