Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya homeopátiás kezeléséről...

Kutya homeopátiás kezeléséről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy homeopátia kutya című könyvet...végülis az lenne a kérdésem, hogy ki használt vmilyen homeós szert a kutyájánál és mit tapasztalt.

Én őszintén bevallva nem igazán hiszek a homeopátiában.


2010. jan. 9. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

vidd el egyből pszichológushoz!

istenem...

2010. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán a megyei állatkórházban van homeopata állatorvos is. Szilveszterkor homeopátiás nyugtatót adtam a kutyáimnak, mivel rettegnek ilyenkor. Segített nekik.
2010. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első...haggyá már...most nem értem mi bajod van a kérdésemmel. Bunkó:S

2. köszönöm szépen a választ...nem beteg a kutyám csak érdeklődöm...bár mielőtt használnám nála esetleg homeós szert megkérdezem előtte az állatorvost.

2010. jan. 9. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem hittem benne! Aztán a menhelyről befogadott kutyánk kb.7-8 évesen olyan rossz állapotba került egy ízületi deformitás okozta állandó gyulladás miatt, hogy több orvos is altatást javasolt. Az egyik azt mondta, előtte adjunk egy esélyt. Fehér kis golyócskákat számolt ki egy nagyobb üvegből, betette egy kis fiolába, és naponta 2x 6 golyócskát a kutya nyelve alatt kellett tartanunk, amíg elolvadt! Hát nem volt kis feladat, nem is mindig sikerült maradéktalanul ott tartani, de láss csodát, a kutyánk rendbejött és bár élete végéig nem volt nagy futó és a kirándulásokat is el kellett felejtenünk, azért fájdalmak nélkül, ugrándozva, szaladgálva, jókedvűen éldegélt 16 éves koráig. Ez nagyon régen volt, az orvosok is épphogy kezdték megismerni a homeopátiát, az állatorvosok pedig szinte nem is hallottak még róla. Én azóta hiszek benne!
2010. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat és nagyon megható és biztató történet mind azoknak akik egyszer netalántán olyan helyzetbe kerülhetnek mint ti is.

Köszönöm szépen a válaszod:)

2010. jan. 9. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kutya allergiájára használtunk tavaly először fitoterápiás készítményt, azaz a szer nem tartalmazott mást, mint gyógynövényeket. Jobban hatott a készítmény, mint pl a Zyrtec. Szteroidot nem vagyok hajlandó adni a kutyámnak, ezért próbáltuk ki ezt a módszert, és bevált!
2010. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) Ha megyünk állatorvoshoz rákérdezek ő mit mondd...
2010. jan. 10. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem két év betegeskedés után a homeopátia rángatott vissza az életbe. Nálunk az egész család homeopátiázik, és ha kicsi a baj, akkor a kutya is homeopátiás bogyót kap (van annyi tapasztalata és tudása anyukámnak, hogy a betegséghez ki tudja választani a megfelelő szert).

Nyilván nagy bajnál (pl. eltörik a lába) azonnal orvoshoz visszük.

Jó, hasznos dolog, és az állatok a természetgyógyászatra nagyon jól reagálnak.

Nem biztos, hogy az orvosnak tetszeni fog, ha megemlíted.

2010. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszod. Majd kiderül azért megemlítem a dokinak ha megyünk:)
2010. jan. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!