Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Plan Dog Puppy Original...

Pro Plan Dog Puppy Original kutyatápról mi a véleményetek? Esetleg más javaslat mint legjobb kutyatáp? Royal Canin, Happy Dog, Josera, Purina One?

Figyelt kérdés
Köszi előre, 8 hetes border collie kölyöknek kellene.

2014. júl. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem ismerem egyiket se, csak a joserát. Mi kids-et adtunk a kutyánknak kölyök korában, a tenyésztő is ezzel etet, szerintem teljesen jó táp. Szépen fejlődnek tőle a kölyök, minden benne van, amire szükségük van. Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri.
2014. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Először is azzal etesd amivel a tenyésztő etette,majd ha esetleg mást szeretnél adni neki akkor fokozatosan szoktasd rá.
2014. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia utolso, igen, pont ez tortenik jelenleg. Frolic tapot adott a tenyeszto neni, de ratalaltam a szupermarketben es nem vagyok megelegedve az osszetetelevel. Franciao-ban elunk. Szombaton megyunk Nemetorszagba Fressnapf-ba vasarolni a kisdraganak, es addig szeretnem tanulmanyozni online a kutyatapokat es osszetevoik listajat, hogy ne a boltban alljak neki a 100 felet osszehasonlitani nemetul (amit nem beszelek igazan, de megfejtem), mert tesom meg fog fojtani :-D
2014. júl. 24. 14:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnezest, nem volt igaz, amit iment irtam, nem Frolic tapot adott a tenyeszto, hanem a tenyeszto neni lanya ajanlotta, hogy az igen jo tap amire lehet valtani, majd amikor elfogy amit adtak. De nem tetszik a Frolic.
2014. júl. 24. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Royal Canin táp a legjobb,abban minden van ami kell a fejlődésben lévő kutyáknak.
2014. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!