Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Palotapincsinek hanyas...

A Palotapincsinek hanyas ruhamérete van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
kutyád van nem gyereked, minek öltöztetni? O.o sose értettem ezt...
2014. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én lemérném a kutyus nyaka és a mellkasa körméretét, majd a boltban ugyanígy lemérném a pulcsi nyak és mellkas körméretét. Én így csinálom, mert szerintem nincs egységes kutyaruha méretezés:)
2014. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1: Egy ilyen kicsi kutyát, aki a lakás melegéhez van szokva, nem lehet ruha nélkül a téli fagyokba kivinni.
2014. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok

a palotapincsinek vagy minek (mert tudtommal ennek pekingi palotakutya a rendes fajta neve) nagy a bundája

a kopasz, illetve a kistestű nagyon rövid szőrű kutyáknál megértem télen(esetleg kopaszoknál nyáron is hogy le ne égjen)de egy ilyennél nem

2014. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs olyan fajta, hogy "palotapincsi", amiket mégis így neveznek, azok mérete viszont eléggé változó, ezért az az egyetlen megoldás, hogy fel kell próbálni rá vásárlás előtt. (Vagy tényleg le kell mérni és hátha úgy sikerül jól választani.)
2014. júl. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint a Pekingi Palotakutyának? Szerintem annak elég nagy a szőre, nem kell öltöztetni télen sem.
2014. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pekingi palota kutya és az országban összesen 1 valaki tenyészti
2014. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
A köz által palotapincsinek nevezett kutya a legjobb esetben is félhosszú szőrű. De láttam már egészen rövidszőrűt is. Télen simán elkel egynémelyikre a ruha. Viszont mivel ezek keverékek, a méretük elég sokféle lehet, meg kell mérni.
2014. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!