Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak ment a hasa, miért?

Kutyámnak ment a hasa, miért?

Figyelt kérdés

Josera Kids kutyatápot kap, eddig minden szép és jó volt. Egészséges kaki stb. Tegnap úgy csináltam mindent, mint eddig. 3* adtam neki enni, és tanításnál virslikarikával jutalmaztam. Kicsivel több virslit adtam neki, az zavarhatott be?

Találtam olyan kakit ami teljesen egészséges volt(éjjel jöhetett ki) és találtam egy nagyon friss hasmenést, aminek az egyik részének az állaga keményebb volt utána pedig folyós, több helyen.


Mi lehet a baj?



2014. júl. 24. 08:56
 1/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Oltásokkal hogy álltok? Nem ehetett meg még valami mást?
2014. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

11 hetes, ma oltják be a 3. oltásával (parvo) utána még jön egy kombi és egy veszettség.


Nem láttam, hogy megevett volna bármit is, de volt egy kicsit egyedül is. Lehet talált valamit?

2014. júl. 24. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a virsli miatt. A mai virslikben már annyi tartósító és szinezék stb van, hogy én sem szívesen eszem. Talán még laktóz is van bennük, amit ugye a kutyák nem tudnak bontani. A legalja kategória pedig ehetetlen, tényleg a kutyának se adnám. Próbáld ki hogy egyszer mással jutalmazod (pl. sajt) és nézd a székletét. Ha tökéletes, akkor következőnek adj ismét virslit jutalomnak. Meglátod majd, hogy megváltozik-e az állag. Ha igen, akkor egyértelműen a virlsi a hibás.

De egyébként kölyköknél számtalan okat lehet a hasmenésnek, nem kell pánikolni. Ha nem múlik egy héten belül és nagyon sokat ürít egy nap (ami szinte kizárt ha jól érzi magát, nincs egyéb tünet), akkor irány az állatorvos!

2014. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!