Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mit tehetnék? Hova...

S. O. S Mit tehetnék? Hova adhatnám be (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy kb 4 éves feltehetőleg Spitz keverék szuka kistestű kutyusom,és kénytelen vagyok megválni tőle!A kutyust nagyon rossz állapotban találtam,kb 4-6 hónaposan,azóta szépen helyre jött,és szocializált,taníttatott,okos kutyus!Édesanyám elhunyt,7 és fél hónapja,egyedül vagyok jelenleg egy kis albérletben,12 órában dolgozom,így se időm,se anyagi hátterem nincs a kutyus fontosabb szükségleteire(oltások pl). A kutyus egyik barátomnál tartózkodik jelenleg,én nem tudom elhelyezni,ide nem jöhet :( a kutyust nagyon szeretem,ezért nem akarom Gyepmesterire beadni.4 hónapja hirdetem,több oldalon is,de nem jelentkeznek érte,aki jelentkezik,és lebeszéljük a találkozott,nem jött el!Írtam fajta mentőknek,menhelyeknek is,de nem tudják befogadni!Az oltása már csúszik 1 hónapot,nem tudom mit tegyek!Tudnátok mondani jó,megbízható helyet,ahol befogadnák,illetve jó kezekbe juttatják a kutyust?A kutyus nagy mozgásigényű,okos,alap engedelmességi feladatokat tudja,elengedhető-vissza hívható,és az agillity-t is tanulta!Lakásban tartott,teljesen szobatiszta kutyáról van szó.Mindenkit szeret,tényleg mindenkit(pici babákat,gyerekeket,időseket,férfiakat-nőket,macskákat,egyéb házi és haszonállatokat is,kutyákkal is jól meg van!Hol van olyan menhely,alapítvány,aki esetleg ideiglenes vagy akár gazdihoz juttatva is befogadná?Sürgősen megoldást kéne találjak,mert barátomnál 1 hetet maradhat(unokahúga allergiás az állatszőrre,szívességből fogadta be)! Az esetleges válaszokat,és a segítségi tippeket,segítségeket előre is köszönöm! További szép napot! 18/L
2014. júl. 24. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az anyagi részét a menhelyekkel, fajtamentőkkel meg lehet beszélni, néha "beszállnak" a költségekbe (még mindig olcsóbb nekik, mintha náluk lenne), és hirdetni is segítenek. Mondd azt, hogy ideiglenes befogadója lennél a kutyának.


Járjál vele kutyás rendezvényekre, dicsekedj vele milyen okos. Csinálj a pórázára vagy a nyakörvére "ingyen örökbe fogadható" feliratot.


A hirdetés nagy munka. Tedd fel a "nagy" hirdetési oldalakra, a netboard.hu-ra facebookra.

2014. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Rex alapítvány, de a valót ne mond, talált kutyákat esetleg befogadnak, vagy segítenek elhelyezni.
2014. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Én nem tudok az ideiglenes befogadója lenni,ugyan is az én kutyámról van szó,jobban mondva az anyukám kutyusa volt!Nem tudom elhelyezni,mint írtam ideiglenesen van egyik barátomnál,mert anyum halála után,el kellett költöznöm egy albérletbe,lakótársakkal vagyok,ide a kutya nem jöhet!reggel 06-tól délután 6 ig dolgozok,nincs időm a kutyára,és a fizetésem épp hogy elég ahoz,hogy megéljek,nem tudom finanszírozni a kutya költségeit.1 hétig tudja a barátom tartani ott náluk!Budapesti vagyok. 2.Válaszoló,a Rex alapítvány merre található? Még egyszer köszönöm nektek a válaszokat,segítségeket,tippeket!
2014. júl. 24. 10:57
 4/8 A kérdező kommentje:
A kutyus microchippel ellátott,ideáig mindig rendszeresen oltva,féregtelenítve,stb volt,de most nincs rá keret! :S :(
2014. júl. 24. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:

elek-agh.hu

mancsrancs.hu

2014. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
spicc fajtamentésnek írj talán tudnak segíteni :)
2014. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi most vigyázunk egy kis spiccre, de őt hamarosan vissza kell adnunk a gazdájának, viszont annyira beleszerettünk, hogy gondolkodunk egy másik örökbefogadásában. Tudnál esetleg privátban írni, hogy mekkora, milyen színű, milyen a viselkedése és nevelése, hol van most? hátha pont őt keressük :) (megbízható gazdi lennék)
2014. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

REX alapítvány a neten megtalálható (van egy állatsziget nevű káposztásmegyeri telepük, ezt is megtalálod a neten),

keresd Bettit, és mondd el neki a dolgodat, biztos segít.

2014. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!