Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes mini yorki kiskutyám...

8 hetes mini yorki kiskutyám van és szinte egész nap alszik. Ez problémát jelenthet vagy ez normális?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

ismétel magam mini yorki nincs, csak a szaporítók által "tenyésztett" beteg yorki

ha eszik, iszik rendesen, mellette a kedve jó, rendesen űrít akkor nem hiszem hogy ez probléma

2014. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg mini Yorkied van akkor ne számíts rá, hogy szép hosszú élete lesz. Gratulálok, hogy a szaporítókat támogatod, akik agyonszaporított selejteket árulnak fillérekért. Készülj fel arra, hogy nem sokáig lesz veled, vagy ha igen készítheted a pénztárcádat.

Egyébként igen, normális, hogy egy 8 hetes kutya átalussza az egész napot. 18-22 órát is alhatnak, de felnőtt korban se rirtka 14-16 óra alvás a kutyáknál.

2014. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha tényleg mini yorkie akkor 2 év múltán kereshetsz másikat
2014. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Nekem 4 éves múlt a mini yorkim,soha nem volt még beteg,egyedül annyi volt,hogy kiskorában duplasorosak voltak a fogai,amiket az állatorvos húzott ki neki.Nagyon eleven kutyus,már nem emlékszem hogy mennyit aludt kiskorában egy nap alatt,de szerintem is, ha rendesen eszik,iszik és végzi a dolgát akkor nem lesz vele gond!:) Valóban ki lehet fogni agyontenyésztett mini yorkit,de gondoltam írok egy kis pozitívat is,hogy nem minden esetben az a helyzet,amit az előttem szólók írtak!
2014. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek eleven,ugri bugri időszakai,akkor gond van.Egy kölyök még sokat alszik,viszont utána nagyon eleven rosszcsont.Vsz a nyolchetes minid sokkal fiatalabb.általábn az a trükk,hogy négy hetes kutyukat adnak el sokkal idősebbként.
2014. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla képet :)
2014. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
képet! mióta van nálad?
2014. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem is normális mert az én kutyusom is kb. ennyit aludt igaz hogy csak sima yorkshire de sztem játsz vele egy picit hogy mozogjon is :)
2014. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy idősebb szomszédunk, neki is ilyen "mini" yorki-ja van, már 7 éves és eddig nem nagyon volt semmi baja, ja és lány a kutyus. :)
2014. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!