Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem érdekli a labda 4 hónapos...

Nem érdekli a labda 4 hónapos kutyám. Már nem is fogja? Hogy tudom megszerettetni vele? Csak néz utána, le se tojja.

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
miért baj, ha nem játszik a labdával?
2014. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert ez is egy eszköz, amivel kifárasztható a kutya. Pl. úsztatásnál sem rossz labdával apportírozni.

A másik kutyám labdaőrült és ez nekem olyan furi, hogy a kicsit meg nem érdekli...

2014. júl. 25. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen fura :)) az én kutyám sose szerette még a cipőt se rágni. (pedig sok játéka volt)

de szerintem ne kényszerítsd, neked se esne jól, ha Barbie-re kényszerítenének. :/

2014. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. még megszeretheti, kölyök korában az enyém se szerette, most meg azzal lehet a legjobban motiválni.

2. ha nem is szereti meg, semmi gond, kb. ezer féle játék van még, amivel lehet úsztatni, tanítani, stb.


Szóval nem kell erőltetni, annál rosszabb.

2014. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erőltetni semmiképp :) Sztem nem is lehet.

Akkor majd próbálkozom, hátha...

2014. júl. 25. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor eldobod neki,ne túl távol, startolj rá és "lopd el" a labdát. Csináld ezt max 3x naponta többször. Fúrd át a labdát, húzzál bele madzagot és tedd egy bot végére. A földön húzogassad gyorsan ide-oda, körbe. Ezt is nagyon rövid ideig csináld eleinte. ha nem veszted el a türelmedet, talán rákap az ízére. Az én nj-mnek sem volt érdekes 4-5 hónaposan a labda. Ma 9 hónapos és labdabolond lett belőle.
2014. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. júl. 25. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2014. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amstaff
2014. júl. 26. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!