Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoba kutyának miért hullik...

Szoba kutyának miért hullik egyfolytában a szőre? Van hullás ellen kutya sampon vagy valami házi készítmény esetleg?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak szobakutyának. Ez természetes vedlés ilyenkor nyáron. Rendszeres fésüléssel nem fog annyira hullani. (Én spec. mindkét kutyámat kikefélem reggel és este.) Ezt nem tudod nagyon megakadályozni, de ha jól tudom, van sampon. Persze ebben nem vagyok 100, de utána kell nézni. :)
2008. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen.Ilyenkor az én kutyáimnak is hullik a szőre
2008. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az se mindegy mien kuty, nekünk mopsunk van és ennek a fajtának állandóan hulló szőre van
2008. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya szokott vedleni :) Ez elkerülhetetlen. Nekünk is mopsunk van, ők tényleg folyamatosan hullajtják a szőrüket. Ha gyakran kifésülöd sűrű fokú fésüvel, akkor jobb lesz a helyzet. ;)
2008. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Van egy jó készítmény ilyen esetre. Borotvának hívják.
2008. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 kutyafajta van.a yorki meg a kinai kopasz kutya amelyik nem vedlik.nekem 2 yorkim van.és nem hullik a szőrük.de neked a fésülés segíthet.
2008. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is két szobakutyám van egy csivava és egy mopsz igaz hogy van természetes időszak mikro vedlenek a kutyák,de az én kutyáimnak is folyton hullott a szőre elvittük állatorvoshoz és kiderült hogy valamiféle atkás fertőzésük volt ezért hullott a szőrük kaptunk szőrkondicionáló cseppeket amitől elmúlt a szőrhullás,de azt is mondta a doki hogy a szobakutyáknál gyakran előfordul hogy bármilyen fertőzés nélkül is egyfolytában hullatják a szőrüket mivel lakásban vannak tartva és ezzel nemnagyon lehet mit kezdeni...szóval vidd el egy dokihoz aki majd megmondja hogy mi a helyzet,de egyébként vannak ien samponok és tabletták amit lehet erre használni...érdeklődj kisállatkereskedésben vagy állatorvosnál
2008. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 marisa válasza:
nekem is mopszom van ès nagyon hullik a szore mindig.àllitolag van rà vitamin de nem szàz szàzalèk
2012. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!