Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog kutyatápról vélemény...

Happy dog kutyatápról vélemény? összetevők, fehérje, hús, gabona? Bejött nektek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
most lesz egy 8 hetes golden retrieverem, akinek a maxi baby tápra gondoltam. valaki ajánlotta a happy dogot, mert nincs benne annyi fehérje mint némelyik tápokban. ebben 28% de pl acanában 32%, n&dben pedig valami 40% amit szinte el sem akartam hinni, és nagyon sokban még 30, és azt olvastam hogy a túlzott fehérjétől hiretelen gyorsan növekedhetnek a kiskutyák, és ezt szeretném elkerülni:/. ezenkívül érdekelne hogy milyennek találjátok a tápban lévő hús mennyiségét, és hogy van benne gabona.

2014. júl. 25. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a tápot én nagyon nem szeretem,az én kutyám anno beteg lett tőle (boxer),a legjobb a royal canin és még jobb a kennels favourite! - Ha eleget mozog a kiskutya,nincs baj a nagyobb fehérjével,csak izmosabb lesz tőle,enyém 8-éves múlt és kitűnő formában van.
2014. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

biztos? elég sok rémisztő dolgot olvastam már az izületek gyors megnyúlásáról, kifordult mancsok és a többi ://

szeretném annyit mozgatni amennyit csak tudom, suli időben is, hétvégéken meg főleg. pont most néztem a royal canint egyébként úgyhogy köszi:)

2014. júl. 25. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is Happy Doggal etettem 3-7 hónapos koráig. Mi váltottunk, mert rettenetesen hullot tőle a szőre. De ezen kívül semmi más bajom nem volt vele, szép a kutya, szerette ezt a tápot, csak a szőre... most mi Brit Care-re váltottunk.

De amúgy is, ezt mindenkinek magának kell kitapasztalni, hogy melyik jó, nincs olyan hogy csak az a táp jó vagy nem jó, mindenkinek más jön be.

Ezért is ne hagyd meggyőzni magad, próbálgass! :)

2014. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

Ahogy előttem írták: nincs olyan, hogy melyik a legjobb..

Úgyis olvastál már egy csomó mindent a tápokról,így neked kell eldöntened végül is. A fontos: kiskorban nem szabad sűrűn váltogatni a tápokat,mert az emésztőrendszer még nem fejlődött ki rendesen..

Nálunk anno a happy dog allergiás vakarózást váltott ki (az Africa-gabonamentes)-így le kellett állnunk...

Az RC-ről hallani, hogy nagyon megnyújtja a kölyköket.

Mi pl orijen puppyval etettünk 7-8 hónapos koráig egy border-félét,semmi baj nem volt a magas fehérjével. Kis kitérők után már 4.5 éve azt eszik,nekünk bejött.Bár természetesen ez minden kutyánál egyedi. Én BARF-oznék,ha lenne lehetőségem,mivel nincs,ezért a gabonamentes tápok szószólója vagyok. De ez nem szentírás.

Figyelmedbe ajánlanám a következő cikket:

[link]

Taste of the wild? Brit care? Belcando vagy Pro plan sem olyan rosszak..

2014. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a happy dog, bárányos-rizsest veszünk, gyönyörű a szőre, és a bőre is jobb állapotban van (allergia).vegyél egy kisebb adagot kimérve, próbáljátok ki.
2014. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél neki Dog Shop vagy Eukanubabát nekem ez vált be az 5 hetes Németjuhászomnál
2014. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!