Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a megoldás erre? Hogyan...

Mi a megoldás erre? Hogyan fárasszam ki őt?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos bichon havanese kiskutyám. (jobban mondva anyukámé. Rengeteg levezetetlen energiával rendelkezik emiatt nagyon agresszívvá válik vele még a játék is. Egyik pillanatban aranyos kis szőrgombóc, rohan felém a labdával, máskor meg menekülök, hogy megmaradjon legalább a bokám, ha a lábujjaim nem is. Kutyaiskolába még nem vihetem, sétálni szintén nem, mert még nincs meg az összes oltása.

2014. júl. 26. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül olyan ismerősöd akinek még kiskutyája van?

(Csak mert szerintem egy másik kiskutyával biztos sokat játszana és kifáradna)

2014. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 QuestionLin válasza:
49%
A kiskutyáknak köztudottan sok a felesleges energiájuk. Nekem is van 2 kutyám. Az egyik német juhász. Kiskutya korában amikor hozzánk került első találkozásunkkor megharapta a lábam és vérzett. jó kis első benyomás.De ő is vmikor kis cuki kölyökkutyi volt máskor meg le se lehetett lőni. :D Ha sokat foglalkoznak vele akkor kifárad hamar. Lassan elkezdheted tanítgatni is olyan fél évesen. ne aggódj, a kiskutyák ilyenek. van olyan fajta ami hamar kifárad és lusta és van olyan mint a tiéd. az a gyakoribb :D ha megakar harapni akkor ne engedd neki üss rá az orrára ne menekülj előle. egyszer csak kifárad ;) ha meg nem akkor nézz meg néhány internetes oldalt. ott lehet találni ilyen problémákra megoldást itt meg kitudja, lehet hogy 2 év múlva fog vki válaszolni rá :PP rajtam kívül. remélem segíthettem. Üdvözlöm a kiskutyit. :DD
2014. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan menekülsz egy öklömnyi szőrgombóctól?

A kutya neveléséhez hozzátartozik az is, hogy megtanítsd neki, nem kutya módjára játszunk az emberekkel. Milliom kérdés, válasz van ezen az oldalon a "harap a kutyám " témában.

2014. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy fizikálisan lehetetlen kifárasztani egy kölyök kutyát.;) De amikor elviszed kutyasuliba akkor hamar elfárad mentálisan/szellemileg , majd meglátod :D (új kôrnyezet, idegen kutyák/emberek és az új parancs szavak ...) Az enyém 9 hónapos német juhász szuka. A kutyasuli kezdetekor hamar kifáradt (mentàlisan/szellemileg). De most már nem:D Ha 2 napig egyfolytában dobálnám a labdát akkor is visszahozná (lehet hogy nem villám gyorsan, de visszahozná). ^^
2014. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* szinte lehetetlen
2014. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kifárasztani kell hanem meg nevelni. Nekem is volt ilyen kis kutyám meg még van is, és ugyan ezt csinálták aranyosból agresszívvá váltak. Egyébként miért ne vihetnéd sétálni, szerintem senki sem fog megállítani az utcán és elkérni az oltási könyvét... És ha agresszívvá válik veled szemben akkor szállj vele szembe és ezt nem úgy értem, hogy rúgd fel hanem meg próbálod meg fogni a bőrt a tarkójánál és a földre kényszeríted így magadásra parancsolod, ezt meg csinálod vele párszor és rájön, hogy TE vagy a főnök.
2014. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!