Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegség tünete lehet...

Milyen betegség tünete lehet a hízás képtelenség, fogyás és csontsoványság kutyánál?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a választ egy állatorvosi kivizsgálás megadhatja.
2014. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kutya nem az enyém, a szomszédé és átjött a kerítésen és akkor tapasztaltam, hogy milyen sovány a kutya, pedig látom, hogy naponta kétszer adnak neki púpos tál tápot és hetente 2x főtt disznó csülköt.
2014. júl. 26. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán daganat. Beszélj a szomszédoddal, h vigye orvoshoz mielőbb!
2014. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, azt mondta, hogy ő oda nem fog szaladgálni fölöslegesen, a kutya ilyen testfelépítésű szerinte. Amikor átszökött simogattam, életvidám, játékos volt és nem volt sehol púp a testén. Belső szervi daganat lenne? Meg fog dögleni, úgy szívemhez nőlt, most is itt jásztottam vele, nem csináltam be a lukat a kerítésen. Megmondom neki, hogy saját költségre elviszem állatorvoshoz, hogy megengedi-e. Szegény csöppség még csak 1 és fél éves körülbelül és kaukázusi. A szőre is csúnya a teste pedig ilyen sovány kb:


[link]


Mondjuk szerintem pont ugyan ilyen a teste, de mivel hosszú a szőre ezért nem lehet látni, de ha végigsimítom rajta a kezem akkor érzem.

2014. júl. 26. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó szíved van, remélem, beleegyezik a gazdája.

Ha csak ennyire sovány, az még nem a világ vége. Simán lehet, hogy csak férges, vagy semmire nem való tápot eszik, vagy ilyesmi. Majd írd meg, hogy mi a helyzet.

2014. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma nincs orvos, 2 napot van csak a városban a maradékot másik városban. Szóval csak hétfőn tudok elmenni hozzá. A táp nem tudom milyen fajta de a gazdája szerint féreghajtót kap.
2014. júl. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!