Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kiskutyámmal?

Mi történhetett a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés
Kint voltam a teraszon ,és hallottam ,hogy sikongat a kutyám,mint mikor fáj neki valami.Bementem ,és már csak azt láttam,hogy a fejét furán mozgatja,és a fülei lekonyultak.Nayon bágyadt,semmire se reagál,csak fekszik.Nagyon aggodom érte!Az a baj,hogy nem láttam pontosan ,hogy mi történt,de ment a ventilátor is.Lehet ,hogy becsípte neki a fülét?Jobban lesz majd?:(

2014. júl. 26. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
huu, figyelj mondok neked egy új dolgot :o lehet furán fog hallani de ÁLLATORVOS???
2014. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én erre meg csak annyit mondok ,hogy KISVÁROS és,hogy hétvége!Ilyenkor nem rendel az orvos,nem tudjuk elvinni!
2014. júl. 26. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
neten keress állatorvos telefonszámokat. pl a klinikáét, és telefonon kérj tanácsot.
2014. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Felemeled a segged a gép elől, megemeled a telefonod, felhívod az összes közelben lévő állatorvost, majd fogod a kutyád és szaporán eltipegsz a buszhoz és mész! Én is kisvárosban lakok, érdekes, hogy a 70 ezer fős kisvárosra mégis jut 4 állatorvosi rendelő, a közelben meg van 7.


Vagy ne csinálj semmit, nézzél ki a fejedből, de ha elpusztul a kutyád, ne vegyél a helyére újat!

2014. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én falu, és volt hogy ilyenkor vittük babézia miatt, vannak ügyeletek, csak keresni kell
2014. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2014. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon okosak vagytok!

Nincs kocsink,buszok alig mennek,nem 70000 fős,hanem max.9 ezer fős a városunk!

Nagyon szeretem a kutyámat ,és mindent megtennék érte,de nemhiszem,hogy elfog pusztulni amiatt ,mert levan konyulva a füle..-.-"

2014. júl. 26. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én se nagyobban vagyok hiddel, de mondjuk azért szomszéd minimum akad valahol nem? Nagyon szeretheted ha hagyod szenvedni, mind1 ha úgylátod talán túléli akkor várj csak nyugodtan

(mellékesen én volt hogy gyalog elindultam volna mikor beteg volt kb 10km-re)

2014. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Változott-e a kutyád hangulata?
2014. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elvittük orvoshoz,megoldottam,mert nagyonis szeretem a kutyámat!Picivel élénkebb!
2014. júl. 26. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!