Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy máltai selyemszőrű...

Ha egy máltai selyemszőrű (ivartalanitott kan) es egy tibeti terrier (szuka) kutya hogy ha játszanak nem törik össze egymást?

Figyelt kérdés
Birkózásra gondoltam ..mert nem vagyok benne biztos hogyha jatszanak akkor nem törike-el a máltai egyik csontja?vagy jol meglennének eggyütt egy háztartásban ....,
2014. júl. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nagy különbség méretben köztük. Ha a máltai egészséges, nem az az üvegcsontú, akkor nem lesz semmi baja.
2014. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tibeti terrier helyett tibeti masztiffot akartál írni??? Mert különben nem tudom, miért lenne akkora félteni való a tibeti terriertől... de a masztiffal is játsszhat nyugodtan, az én macskám a németjuhászommal játszik és tudnak egymásra vigyázni.
2014. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha túl nagy a méretbeli különbség, akkor a kicsi megsérülhet.
2014. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért sérülne meg?! Akkor az embertől is megsérülhet egy csivava például. Pont azért írtam a példát. Németjuhász és cica szerintem egész nagy különbség, mégsem sérül meg. Ez baromság. Tudnak egymásra vigyázni.
2014. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !:)
2014. aug. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!