Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Titeket hogy szólíta...

Kutyások! Titeket hogy szólítanak le ha a kutyátokkal sétáltok? Milyen ürüggyel szólítsak le egy kutyát sétáltató lányt?

Figyelt kérdés

Van egy jó csaj, aki az utcánkba sétáltatja minden délután a kutyáját...

És hát ööö... Blokkolnááám! :D


De milyen ürüggyel szólítsam le?



2014. júl. 28. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Megsimogathatom a kutyádat? Nagyon aranyos. Milyen fajta? Menhelyi? Kb. ilyesmi:)
2014. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FIVESTAR ***** válasza:
83%

Blokkolnad?

el vennem...nemhogy el vennem

hanem

blokkolnam LOL:Dddd


Viccet felreteve az tenyleg jo amit az elso valaszolo mondott:) utana menni fog

2014. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeretnél teis.olyan fajtát ,es.érdeklődj a fajta iránt
2014. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, én személy szerint utálom, ha kutyázás közben odajönnek kérdezősködni, főleg ha idegenek... ettől függetlenül amit az első mondott, az beválhat.
2014. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Megsimogathatom a kutyádat? Nagyon szép,tetszik ez a fajta.Mennyi idős? Sokat foglalkozol vele stb stb


Nálam már többször akartak bevágódni,csak annyira átlátszó volt.Na meg be se jött egy srác se aki ezzel próbálkozott,hogy mondtam bocsi,de sietek,várnak :D

2014. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne hazudj semmit! Nem kell semmit kitalálni. Simán odamész mintha arr felé vinne az utad. Nézed a kutyáját. Najd köszönsz a csajnak:

De szép kutya! Milyen fajta mennyi idős stb. A többi jön magátol. Mielött megsimized a kutyát kérdezd meg hogy lehet e mert nem minden kutya szedeti ha idegenek nyúlnak felé!

2014. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13:28-as vagyok...


Nekem még ezt szokták mondani, "jajj olyan szép ez a kutya, a gazdája meg még szebb" :D

2014. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 laucikom válasza:
igen,én is rettenetesen útálom,ha kutyás indokkal megszólítanak a pasik...
2014. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj de szép, megsimogathatom? -és a kutyát???

De viccet félretéve, szerintem rossz témához tetted fel a kérdésedet. És csak úgy megsúgom, hogy én azonnal átlátok a szitán és azonnal látom, ha valaki csak úgy ürügyből érdeklődik a kutya iránt.....

2014. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én egyszer ezt mondtam 1csajszinak: hali milyen szép kutyádvan megsimogathatlak ,:D nevetett és össze jöttünk 7hónapig együtt voltunk.
2014. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!