Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mit csináljak!...

Nem tudom mit csináljak! Szerintetek mi lehet a baja vagy egyáltalán baj?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves csivim és olyan 2 hete észre vettem hogy a hátsólába tövébe a gerince mellett mind a 2 oldalt fél dió nagyságú csomót érzek teljesen kitapintható nem fáj neki.

A kedve se rossz sőt mostanában sokkal játékosabb meg jobb a kedve. Nem tudom hogy mit csináljak félek hogy valami nagy baja van elvinném dokihoz de ha meg mégsincs olyan nagy baja és írnak valami antibiotikumot akkor meg tiszta bágyadt lesz szegény és azt nagyon nem szeretném!



2014. júl. 28. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább legyen bágyadt meg szomorú két hétig mint hallott a ráktól egy életen át ...
2014. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi értelme van azon agyalnod, hogyha antibogyót kap, bágyadt lesz? Lehet, nem is kap semmit, mert nem kell rá. Elviszed orvoshoz, megnézik és megmondják van-e gond, vagy nincs gond.
2014. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hátsó lába tövén, a gerince mellett? Nem a medencecsontját érzed?... Csak egy ötlet, ebből a körülírásból egy csomó minden lehet, zsírdaganat, ilyesmi.

Vidd csak el állatorvoshoz, mert ha azok pl. nyirokcsomók, akkor a duzzanatuknak valami oka van. Ne várd meg, hogy tüneteket mutasson a kutyád, inkább vidd el "potyára" állatorvoshoz, mint hogy túl késő legyen.

2014. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elviszem akkor dokihoz de szerintem amúgy nyirokcsomó mert olyan tapintásra is mint amikor nekünk a mandulánk van bedagadva.
2014. júl. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!