Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai akita lány kutyus...

Amerikai akita lány kutyus meddig nő és mekkorára?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos amerikai akita lány kutyusunk és az lenne a kérdésem,hogy normálisan nő-e megfelelően fejlődik vagy ekkora marad már.50cm magas kg-ra nem tudom mekkora lehet de elég testes,viszont ismerősünk azt mondja magasságra kicsi.pedig mindent meg kap.
2014. júl. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónapos, nagytestű még biztos nőni fog, a nagy testű kutyák kb 1,5 éves korukig nőnek.

Am a standard: [link]

itt levan írva hogy kb mekkora lesz majd

2014. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom,hogy kb mekkora lesz csak azt nem tudtam meddig nő,mert,hogy most még a fajtájához képest kicsi.

köszönöm a válaszod

2014. júl. 29. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A szukák általában az első tüzelésig nőnek magasságra. Még elérheti a standard alsó határát. Az én kutyám (más fajta) 6 hónaposan 68cm volt, felnőtten 80cm, szóval 12centit még nőtt. A Te kutyádnál is meglehet az a +10centi.
2014. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) de így is nagyon szép,csak hát ha már akitát vettem akkor szeretném ha akkora is lenne amekkorának lennie kell.
2014. júl. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!